Klausyti gyvai

19:00 - 20:00

10 geriausių

Alytaus šaulių startai Lietuvos kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais čempionate

Vasario 15 – 16 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko Lietuvos kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais komandinis – asmeninis čempionatas.

Puikiai šiose varžybose startavo Alytaus SRC sportininkai. Pirmąją dieną varžėsi pistoleto rungties šauliai. Alytaus pirma komanda: Kęstutis Bilius, Giedrius Biconas ir Artūras Jermalavičius iškovojo antrąją vietą. Antra komanda: Ugnius Dzikunskas, Domantas Sodaitis ir Edvinas Aponas liko penkti iš trylikos komandų. Moterys: Lina  Zajančkauskienė, Ugnė Vaickelionytė ir Ūla Jezerskaitė užėmė trečiąją vietą į priekį praleidę Vilniaus ir Kauno komandas.
Asmeninėje įskaitoje geriausiai pasirodė Kęstutis Bilius finale iškovojęs antrąją vietą. Artūras Jermalavičius po finalinio šaudymo liko ketvirtas. Lina, papuolusi į finalą su aukščiausiu rezultatu užėmė šeštąją vietą.
Antrąją čempionato dieną vyko šautuvo rungties varžybos. Alytaus vyrų pirma komanda: Karolis Girulis, Kęstutis Petniūnas, Rokas Petkevičius ir moterų komanda: Jūratė Česynaitė, Martyna Džapbarovaitė ir Agnė Pliaugaitė tapo Lietuvos čempionais komandinėje įskaitoje.

Vyrų antra komanda: Nojus Bukleris, Rokas Zelianius ir Edas Adžgauskas užėmė penktąją vietą. Asmeninėje įskaitoje į vyrų finalinį aštuntuką
pateko net keturi alytiškiai. Geriausiai sekėsi Karoliui, jis tapo Lietuvos čempionu. Pirmą kartą į prizininkų gretas papuolė Rokas Petkevičius – trečias. Kęstutis Petniūnas užėmė ketvirtą vietą, Nojus Bukleris – aštuntą.

Moterų tarpe į finalą papuolė Jūratė ir Martyna. Jūratė po įtemptos kovos 0,9 taško nusileido kaunietei Gretai Ramonaitei ir tapo vicečempione. Martyna liko aštuntoje vietoje.

Tai buvo paskutinis startas prieš šį mėnesį įvyksiantį Europos čempionatą kuris vyks Vroclave. Iš Alytaus, atstovauti Lietuvą, vyksta šeši sportininkai: Martyna Džapbarovaitė, Jūratė Česynaitė, Ugnė Vaickelionytė, Kęstutis Bilius, Rokas Petkevičius ir Karolis Girulis.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...