Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus senjorams pradedamos dalinti nuolaidų kortelės

Nuo š. m. gruodžio 1 dienos pradedamos dalinti nuolaidų kortelės Alytaus miesto senjorams. Atlikta apklausa interneto portaluose parodė, kad dauguma senjorų norėtų gauti nuolaidas organizuojamuose kultūros ir sporto renginiuose. Smagu, kad į kvietimą atsiliepė ir plaukų priežiūros priemonėmis prekiaujanti MB „ABC prekyba“, UAB „Domus crystallina“ Kristalų namai, siūlantys nuolaidas nugaros masažui „Klasika“, šviesos ir spalvų terapijai,  nugaros masažui „Klasika“ ir nesvarumo terapijai.

Labai kviečiame ir kitas Alytaus miesto įmones, organizacijas prisijungti prie šios socialinės iniciatyvos „Alytaus senjoras“. Jūsų socialinis atsakingumas tik dar labiau sustiprins miesto bendruomenę. Dalinkimės savo gerumu ne tik per Kalėdas !

Nuolaidų korteles galima pasiimti darbo dienomis pirmadieniais – ketvirtadieniais 8–17 val., penktadieniais 8–15.45 val. adresais: Naujoji g. 48, Socialinės paramos skyriuje, 1 kabinete, arba Rotušės a. 4, priimamajame. Telefonai pasiteirauti: (8 315) 56 662, el. paštas sonata.dumbliauskiene@alytus.lt

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...