Klausyti gyvai

17:00 - 19:00

Tokia diena

Alytaus senjorams pradedamos dalinti nuolaidų kortelės

Nuo š. m. gruodžio 1 dienos pradedamos dalinti nuolaidų kortelės Alytaus miesto senjorams. Atlikta apklausa interneto portaluose parodė, kad dauguma senjorų norėtų gauti nuolaidas organizuojamuose kultūros ir sporto renginiuose. Smagu, kad į kvietimą atsiliepė ir plaukų priežiūros priemonėmis prekiaujanti MB „ABC prekyba“, UAB „Domus crystallina“ Kristalų namai, siūlantys nuolaidas nugaros masažui „Klasika“, šviesos ir spalvų terapijai,  nugaros masažui „Klasika“ ir nesvarumo terapijai.

Labai kviečiame ir kitas Alytaus miesto įmones, organizacijas prisijungti prie šios socialinės iniciatyvos „Alytaus senjoras“. Jūsų socialinis atsakingumas tik dar labiau sustiprins miesto bendruomenę. Dalinkimės savo gerumu ne tik per Kalėdas !

Nuolaidų korteles galima pasiimti darbo dienomis pirmadieniais – ketvirtadieniais 8–17 val., penktadieniais 8–15.45 val. adresais: Naujoji g. 48, Socialinės paramos skyriuje, 1 kabinete, arba Rotušės a. 4, priimamajame. Telefonai pasiteirauti: (8 315) 56 662, el. paštas sonata.dumbliauskiene@alytus.lt

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...