Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus sporto bazės – sportui ir pramogai

Ar visiems sportininkams užteks sporto bazių Alytuje – apie tai kalbėta sporto bendruomenės susitikime. Š iuo metu Alytuje aktyviai veikia per 40 sporto klubų ir 1 papildomo ugdymo sporto įstaiga – Všč® Alytaus sporto ir rekreacijos centro Sporto skyrius. Š iose organizacijose aktyviai sportuoja per 4000 alytiškių. Alytuje oficialiai dirba 148 kūno kultūros ir sporto specialistai, turintys aukštąjį išsilavinimą arba licenciją. Pagal 2011 metų sudarytą statistinę ataskaitą – Alytuje kultivuojama apie 30 sporto šakų.
Alytuje planuojama gerinti laisvalaikio organizavimą ir kūno kultūros infrastruktūrą, kooperuotomis lėšomis atnaujinti ir modernizuoti sveikatingumo sporto bazes, pritaikyti jas įvairioms sporto paslaugoms teikti gyvenamoje vietoje.
Atsiperkamumas ne pinigais matuojamas, bet miesto gyventojų užimtumu, prevencine veikla, pozityviu žmonių požiūriu į kultūros ir sporto reikšmę, sveikos gyvensenos propagavimu. Naujovės turėtų spartinti atvykstamąjį turizmą bei gerinti čia sportuojančių alytiškių sąlygas.

kalbėk zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...