Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Alytaus sporto bazės – sportui ir pramogai

Ar visiems sportininkams užteks sporto bazių Alytuje – apie tai kalbėta sporto bendruomenės susitikime. Š iuo metu Alytuje aktyviai veikia per 40 sporto klubų ir 1 papildomo ugdymo sporto įstaiga – Všč® Alytaus sporto ir rekreacijos centro Sporto skyrius. Š iose organizacijose aktyviai sportuoja per 4000 alytiškių. Alytuje oficialiai dirba 148 kūno kultūros ir sporto specialistai, turintys aukštąjį išsilavinimą arba licenciją. Pagal 2011 metų sudarytą statistinę ataskaitą – Alytuje kultivuojama apie 30 sporto šakų.
Alytuje planuojama gerinti laisvalaikio organizavimą ir kūno kultūros infrastruktūrą, kooperuotomis lėšomis atnaujinti ir modernizuoti sveikatingumo sporto bazes, pritaikyti jas įvairioms sporto paslaugoms teikti gyvenamoje vietoje.
Atsiperkamumas ne pinigais matuojamas, bet miesto gyventojų užimtumu, prevencine veikla, pozityviu žmonių požiūriu į kultūros ir sporto reikšmę, sveikos gyvensenos propagavimu. Naujovės turėtų spartinti atvykstamąjį turizmą bei gerinti čia sportuojančių alytiškių sąlygas.

kalbėk [email protected]

Kitos naujienos

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“

„Džiaugiamės, kad priėmėte, stengsimės, kad taptų tradicija ir nuteistiesiems pagal galimybes dalyvauti m...