Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Alytaus sporto ir rekreacijos centre – dušo ir rūbinių patalpų remontas

Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine tikras darbymetis. Čia remontuojamos dušo ir rūbinių patalpos, praplečiamas medicinos kabinetas, įrengiant atskirą erdvę negaluojantiems. Darbus planuojama baigti iki naujojo baseino sezono. Pasak Alytaus sporto ir rekreacijos centro Sporto bazių ir inžinerinių sistemų vyriausiojo specialisto Kęstučio Ąžuolo, remonto metu šiose patalpose bus atnaujinta šildymo sistema, ji iki šiol deramai neveikė, tad baseino lankytojai buvo priversti persirengti šaltose patalpose.

Alytaus sporto ir rekreacijos centre – dušo ir rūbinių patalpų remontas (AMS nuotr.)

Dušo patalpose planuojama rekonstruoti vėdinimo sistemą, įrengti šiuolaikinius dušus su sensoriumi. Remontuojamos patalpos ir įranga bus pritaikyta ir neįgaliesiems. K. Ąžuolo teigimu, vienas iš dušų bus specialiai įrengtas negalią turintiems baseino lankytojams. Specialiai neįgaliesiems ketinama pritaikyti ir dalį rūbinės spintelių.

Visose rūbinės spintelėse, kurių planuojama įrengti daugiau kaip 300, bus sumontuoti  specialūs laikroduku rakinami užraktai.

Darbus planuojama baigti iki naujojo baseino sezono (AMS nuotr.)

Bus atnaujinta ir baseino registratūra. Čia planuojama sieną papuošti didele nuotrauka. Registratūroje ketinama atnaujinti elektroninę sistemą – baseino lankytojai į baseiną būtų įleidžiami su elektroniniais laikrodukais, kaip ir anksčiau, su papildoma spintelių užrakinimo funkcija. Šiai sistemai įdiegti, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjo Adomo Andrušaičio teigimu, bus skirtos papildomos Alytaus miesto savivaldybės biudžeto lėšos.

Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseino rūbinėms ir dušo patalpoms remontuoti bei medicinos kabinetui praplėsti Alytaus miesto savivaldybė skyrė lėšas. Remonto darbai bus atlikti už 194 tūkst. Eur.
Įsibėgėjantys patalpų remonto darbai džiugina Alytaus sporto ir rekreacijos centro darbuotojus. Sporto bazių vedėjo Vytauto Gumausko teigimu, baseino rūbinės ir dušo  patalpos buvo remontuotos prieš 9 ar 10 metų, tad atnaujinti jas buvo būtina.

„Planuojama, kad baseino remonto darbai baigsis rudenį, tad baseinas lankytojams duris ir vėl  atvers įprastu metu –  spalio mėnesio pradžioje“, – priduria Sporto bazių ir inžinerinių sistemų vyriausiasis specialistas K. Ąžuolas.

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...