Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Alytaus stadione UEFA moterų Čempionių lygos atrankos kovos

 

Lietuvos čempionių ekipa Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubas antrus metus iš eilės gavo teisę organizuoti UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrą Lietuvoje, kuris vyks rugpjūčio 7–13 dienomis. Kvalifikacinis turnyras vyks Alytuje ir Marijampolėje. Apie laukiančias kovas radijo stoties „FM99“ laidoje „Sporto klubas“ kalbėjomės su klubo vadovu Mantu Radavičiumi.

UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyras Alytuje

Klubo vadovas Mantas Radavičius pasidžiaugė, kad „Gintra-Universitetas“ pateisino UEFA lūkesčius ir gavo aukščiausius įvertinimus už praėjusių metų atrankos turnyro organizavimą Alytuje, o tai iš esmės ir lėmė, kad Šiaulių klubui buvo patikėta šeimininkų teisė antrus metus iš eilės. Pašnekovas džiaugėsi, kad klubas eina teisingu keliu, kad duoda teigiamų rezultatų.

UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyras

Didžioji dauguma atrankos turnyro susitikimų bus žaidžiami Alytuje. Dzūkijoje visus tris savo mačus žais ir Šiaulių „Gintra-Universitetas“. Marijampolėje vyks tik vienerios paskutinės atrankos turnyro dienos rungtynės, kadangi vadovaujantis reglamentu paskutinę dieną visos rungtynės privalo būti žaidžiamos vienu laiku.

UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyras

Visos atrankoje dalyvaujančios komandos bus suskirstytos į 10 atrankos grupių po keturias komandas, o į pagrindinį UEFA Čempionių lygos turnyrą pateks tik po vieną geriausią grupės ekipą. Skirtingai nei pernai į kitą etapą nežengs nei viena geriausią rezultatą užfiksavusi antrąją vietą grupėje užėmusi komanda. Į 10-ąją atrankos grupę kartu su šeimininke Šiaulių „Gintros-Universiteto“ (1 burtų krepšelis) komanda pateko Birkirkaros FC „Birkirkara“ (Malta, 4 burtų krepšelis), Veksfordo „Youths“ (Airija, 3 burtų krepšelis) ir Škoderio KF „Vllaznia“ (Albanija, 2 burtų krepšelis).

UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyras

Tikimąsi, kad ir šiais metais pajėgią sudėtį subūręs ir pajėgiausiame burtų krepšelyje esantis „Gintra-Universitetas“ peržengs atrankos turnyrą.

Pašnekovą kalbino Vytautas Garbenčius

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...