Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus turizmo informacijos centras dalyvaus tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2016“

Sausio 22–24 d. Alytaus turizmo informacijos centras (toliau – Alytaus TIC) dalyvaus  vienintelėje Lietuvoje tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2016″. Paroda vyks Vilniuje, parodų ir kongresų centre LITEXPO. Tai spalvingas, ryškus ir nuotaikingas trijų dienų renginys, kuris visus kvies aplankyti dar nepažintus Lietuvos kampelius, egzotines pasaulio šalis, pasiūlys idėjų, kaip keliauti su šeima, bendradarbiais, išmokys atsakingai rinktis, planuoti ir organizuoti savo išvykas, siūlys išmėginti aktyvias pramogas, pristatys naujausias atostogų kryptis ir kvies įsigyti keliones pigiau.

 Alytaus TIC kvies lankytojus atvykti į Alytaus miestą ir rajoną. Bus pristatomas kaimo turizmas, pramogos, galimybės turiningai praleisti Alytaus krašte savaitgalį, turistiniai maršrutai, Alytaus dviračių takai ir naujasis, Baltijos valstybėse aukščiausias, pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas. Jo nuotrauka puoš Alytaus krašto stendą.

Alytus turizmo informacijos centras
Alytaus turizmo informacijos centras dalyvaus vienintelėje Lietuvoje tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2016“ (Alytaus TIC nuotr.)

Viena iš naujienų – rekonstruoto Alytaus kraštotyros muziejaus naujos ekspozicijos, edukacinės programos ir šeštadieninės popietės šeimoms. Mėgstantiems  susibūrimus ir šurmulį bus priminta, jog jie mielai laukiami Alytaus miesto šventėje, festivalyje „Jotvos vartai“ prie Alytaus piliakalnio, 5-ame Japonijos kultūros festivalyje, Užgavėnėse ir Joninėse Tarzanijos nuotykių parke, Mindauginėse Dauguose, Oninėse Punioje, Simno kermošiuje ir dar visoje virtinėje puikių Alytaus krašto renginių.

Dzūkiškų bulvinių bandų, keptų tikroje duonkepėje krosnyje ant kopūsto lapo, ir razavų blynų paskanauti bus pasiūlyta atvykti į Punios Panemunės dzūko pirkioje rengiamas kulinarines edukacines programas. Punia pateko į EDEN projekto „Lietuvos turizmo traukos vietovė 2015. Turizmas ir vietinė gastronomija“ nugalėtojų dešimtuką. Čia įsikūrusi asociacija „Panemunės dzūkai“ teikia gido paslaugas, siūlo pramoginius pasivažinėjimus karieta, vienkinkiu vežimu, keliauti Panemunės dzūko maršrutu po Alytaus rajono savivaldybės Punios ir Butrimonių seniūnijas elektroniniais ir paprastais dviračiais.

Lankytojus kvies Pivašiūnų amatų centras, kur  galima išmokti kepti ne tik bulvinę bandą, bet ir naminę duoną, pyragą, lieti žvakes ir įvairių senovinių amatų.

Į nuotykių parką „Tarzanija“ kviečiami visi adrenalino gerbėjai. Čia įrengtas pirmasis Rytų Europoje šoninio slydimo kartodromas ir kitos pramogos –  pašėlę kalneliai, skrydis per Nemuną, įvairaus sudėtingumo trasos, jodinėjimas žirgais, dzūkiškus patiekalus siūlanti kavinė „Dzūkijos dvaras“.

Kviečiant į Alytaus kraštą nebus užmiršta paminėti nė vienas turistinės paslaugos teikėjas, nė viena puiki Alytaus miesto ir rajono vietovė.

Alytaus TIC taip pat pateikė klausimus parodos metu vyksiančiam žinių konkursas 6-12 klasių moksleiviams „Pažink Lietuvos miestus“.

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...