Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai tarptautinio turnyro čempionai (papildyta audio)

Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai laimėjo Osle, Norvegijoje, vykusį tarptautinį turnyrą „MTG futbolas taikai“. Lietuvai atstovavę alytiškiai berniukų grupės finale įveikė komandą iš čŒekijos rezultatu 3:0. Berniukų grupėje lietuviai rungėsi su varžovais iš 8 pasaulio šalių. „MTG futbolas taikai“ finalinis turnyras Osle vyko tuo metu, kai buvo paskelbta, kad Nobelio taikos premija skiriama Europos Sąjungai. Š į istorinį įvykį vaikai stebėjo interaktyviojoje Tolerancijos mokykloje Nobelio taikos centre.


„MTG futbolas taikai“
projektu siekiama skatinti vaikų socialinį užimtumą, integruoti globotinius į įvairią laisvalaikio veiklą, ugdyti toleranciją ir skatinti bendravimą su bendraminčiais. Finaliniame turnyre Osle dalyvavo vaikų komandos iš Didžiosios Britanijos, Š vedijos, Ganos, Ukrainos, Rusijos, Bulgarijos ir kitų šalių

Kaip pasakojo Alytaus vaikų globos namų auklėtinių futbolo treneris Vidutis Š urskas: „kovojom su mėlynėm, grįžom sudaužytais veidais, bet laimėjom“.

Alytaus vaikų globos namų auklėtiniams šis ruduo – kaip niekada derlingas. Š iemet žiniasklaidos koncernas MTG alytiškiams padėjo įgyvendinti jų svajonę – inicijavo Alytaus futbolo stadiono vejos rekonstrukcijos darbus. Prieš tris mėnesius prasidėję futbolo stadiono vejos rekonstrukcijos darbai baigti prieš pat alytiškiams išvykstant į Norvegiją. Atnaujintą stadiono dangą vaikai išbandyti galės jau ateinančių metų pavasarį, kai naujoji veja suaugs ir sutvirtės. Alytaus vaikų globos namų futbolo stadiono atnaujinimo darbai kainavo daugiau nei 20 tūkst. litų.

—————
Kalbėk zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Kaip evoliucionavo automobilių dizainas per paskutinius 40 metų? 1980-ieji - charizmatiškais laikais buvo...

FM99 pokalbis su Alytaus turizmo informacinio centro gide Birute Malaškevičiūte apie tai, ką rugpjūtį ver...

(BNS). Teisėsaugos pareigūnai baigė tirti prieš trejus metus pradėtą dokumentų klastojimu kaltinamos Alyt...

Gary Moore sūnaus Jack Moore ir grupės GARY MOORE TRIBUTE BAND #mooreplaysmoore koncertas – šalia pa...