Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

Šiandien Alytaus vaikų globos namuose kvepės blynais

Alytaus vaikų globos namų gyventojai kviečia miesto įmones, organizacijas, įstaigas ir miesto gyventojus kartu švęsti Užgavėnes. Labdaringa iniciatyva „Kviečiu į svečius“ – puiki proga gero maisto mėgėjams surengti smagias vaišes ir kartu padėti pamaitinti nepasiturinčius. Kasmet geros valios žmonės raginami ruošti vakarėlius, piknikus, gaminti pusryčius ar pietus savo draugams, bendradarbiams ar kaimynams. Geradariai pagamina valgių, pasikviečia svečių, o šie pasivaišinę savo dėkingumą išreiškia pinigais, kurie paaukojami „Maisto bankui“. Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ gautas lėšas skiria nepasiturintiesiems maitinti. Užgavėnės vyks vasario 28 d., antradienį, 15.30 val. Alytaus vaikų globos namuose.

Plakatas 2 dalis
Labdaringa iniciatyva „Kviečiu į svečius“ – puiki proga gero maisto mėgėjams surengti smagias vaišes ir kartu padėti pamaitinti nepasiturinčius.

„Kviečiu į svečius“ – tai džiaugsmo, dėkingumo, dosnumo virusas, paskleistas kulinarinių laidų vedėjos ir knygų autorės Beatos Nicholson ir „Maisto banko“. Tai nestabdoma ir nesustabdoma labdaringa iniciatyva vaišinantis surinktomis lėšomis padėti nepasiturintiems. „Kviečiu į svečius“ suteikia progą gero maisto ir draugijos mėgėjams pakviesti prie vieno stalo geriausius draugus, seniai matytus giminaičius ar vis lekiančius kolegas pasidžiaugti atokvėpio ir bendravimo akimirkomis.

Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus. „Kviečiu į svečius“ skatina savo dėkingumą už skanų maistą puikioje kompanijoje išreikšti pinigais, vėliau perduodamais „Maisto bankui“. Savo ruožtu jis visų už vaišes paaukotas lėšas „paverčia“ maistu skurdžiai besiverčiantiems žmonėms. „Kviečiu į svečius“ kasmet vis plečiasi, o dosnių aukojančiųjų iniciatyva per projekto gyvavimo metus jau surinkta virš 42 tūkst. eurų. Kiekvienas Jūsų paaukotas euras „Maisto bankui“ leidžia nepasiturintiems patiekti 15 porcijų valgio.

 

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...