Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytiškiai džiaugėsi Tarptautinio Alytaus miesto mero taurės turnyro pagrindiniais trofėjais

Vasario 19–21 d. vykusio tarptautinio jaunių rankinio turnyro „Alytaus miesto mero taurės 2016″ pagrindiniai trofėjai liko Dzūkijos sostinėje. Pergalingą rankinį visų varžybų metu demonstravę Alytaus sporto ir rekreacijos centro sportininkai ne tik džiaugėsi pelnyta čempionų šlove, tačiau savo pasiektais rezultatais dar kartą patvirtino, kad Alytaus rankinio ateitis yra šviesi. Tris dienas trukusiame turnyre dėl aukso medalių kovojo 1999 m. ir vėliau gimę rankininkai iš Lietuvos ir Lenkijos. Vieno rato sistema vykusios merginų ir vaikinų varžybos pirmą kartą šio tradicinio turnyro istorijoje vyko dviejose vietose – Alytaus arenoje ir neseniai duris atvėrusiame stadiono manieže.

mero taure (1).JPG
Alytiškiai džiaugėsi Tarptautinio Alytaus miesto mero taurės turnyro pagrindiniais trofėjais (Nuotr. AMS)

Eugenijaus Gimbuto „diriguojami“ Alytaus SRC rankininkai pakeliui link aukso medalių įveikė Eišiškes (23:19), Pasvalį (21:20), Druskininkus (21:17), Varėną (21:19) ir svečius iš Lenkijos – Semiatyčes (Siemiatycze, 15:14). Rezultatai rodo, kad visose akistatose alytiškiams teko gerokai paprakaituoti dėl pergalių, tačiau rankinio Dievai įvertino begalinį šeimininkų norą nugalėti. Aukso medaliais džiaugėsi Karolis Videika, Redas Skidzevičius, Rokas Petkevičius, Gytis Abramavičius, kapitonas Gustas Švedkauskas, Dominykas Jankauskas, Arnas Strankauskas, Justas Jakelaitis, Ugnius Venčkauskas, Lukas Videika, Karolis Jakubavičius, Timas Žvinakis, Airidas Kamandulis bei treneris Eugenijus Gimbutas.

mero taure (2).JPG
Alytiškiai džiaugėsi Tarptautinio Alytaus miesto mero taurės turnyro pagrindiniais trofėjais (Nuotr. AMS)

Rasos Lugauskienės merginos padarė viską, kad pagrindiniai Alytaus mero taurės trofėjai liktų namuose. Be pralaimėjimų žygiavusių alytiškių jėgą turnyre patyrė Pasvalio (26:16), Kretingos (21:16), Druskininkų (10:0 – varžybos neįvyko) ir Lenkijos merginos iš Gižycko (22:15) ir Semiatyčių (27:12). Čempionėms skirtą taurę į viršų kėlė Ugnė Benevičiūtė, Greta Mockevičiūtė, Karolina Sinkevičiūtė, kapitonė Rūta Gervytė, Gabija Gaidytė, Mingailė Malciūtė, Ugnė Budzilaitė, Raminta Neveckaitė, Monika Didžiūnaitytė, Agnė Rudžionytė, Paulina Vaitkevičiūtė, Ernesta Goberytė bei trenerė Rasa Lugauskienė.

Kitos naujienos

(BNS). Seimo pirmininkė ir frakcijų seniūnai registravo pataisas, kuriomis vietoje kanceliarinių išlaidų ...

„Mes buvom kaip sviestas, į kurį sminga karštas peilis“, - sako dezinformaciją ir ...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo...

Birželio 11 dieną 13.30 val. Varčios miške, prie partizanų atminimo kryžiaus (Dušnionių girininki...