Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytiškiai kviečiami į kandidatų į Europos Parlamentą debatus

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ gegužės 15 d., 18 val. Alytaus jaunimo centre (Tvirtovės g. 3, Alytus) organizuoja kandidatų į Europos Parlamentą debatus. Alytaus gyventojai kviečiami pamatyti kandidatus akis į akį ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams. FM99 eteryje pasakoja tinklo „Žinau, ką renku“ koordinatorė Goda Vaitiekutė.

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visų sąrašų atstovai. Savo dalyvavimą jau patvirtino (VRK sąrašo numerių tvarka): Raimundas Markauskas (Darbo partija), Saulius Skvernelis (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“),  Vytautas Mitalas (Laisvės partija), Arminas Lydeka (Liberalų sąjūdis), Dainius Gaižauskas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija),  Ieva Būdraitė (Lietuvos žaliųjų partija), Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai). Debatus moderuos Lrt tyrimų skyriaus žurnalistas Mindaugas Aušra.

„Šiemet tiek alytiškiai, tiek visos Lietuvos gyventojai galės balsuoti net trijuose skirtinguose rinkimuose. Nors Europos Parlamento rinkimai vyks birželio 9 dieną, kviečiame „nemesti kelio dėl takelio“ ir vasarišką dieną užsukti prie balsadėžių. O kad dėl pasirinkimo būtų ramu, kviečiame užsukti į debatus ir iškelti sau rūpimus klausimus“, – sako debatų organizatorių „Žinau, ką renku“ koordinatorė Guoda Vaitiekutė.

2024 m. Europos Parlamento rinkimuose Lietuvos gyventojai galės rinktis net iš keliolikos sąrašų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į Europos Parlamentą diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Užduoti klausimus kandidatams ir palyginti juos pagal turtą, išsilavinimą, mokamas kalbas ir kitą jau netrukus bus galima specialioje rinkimų platformoje https://www.zinaukarenku.lt/

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Europos Parlamento rinkimų veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

Daugiau informacijos apie renginį: Kandidatų į Europos Parlamentą debatai I Alytaus mieste | Facebook

Organizatorių informacija

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...