Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytiškiai kviečiami pranešti apie apleistus automobilius

2017 m buvo skelbtos kelios akcijos ,,Miestas be apleistų ir nenaudojamų automobilių gatvėse ir kiemuose“, jose gyventojai aktyviai dalyvavo. Buvo pranešta apie 64 apleistus ir nenaudojamus automobilius. Viešosios tvarkos skyriaus specialistai nustatė automobilių savininkus, išsiuntė įpareigojimus pašalinti neeksploatuojamus automobilius iš bendrojo naudojimo vietų. Automobiliai buvo pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų.

Tačiau ši problema išlieka aktuali. Gyventojai susirūpinę, kad kai kuriuose kiemuose vėl atsirado paliktų be priežiūros transporto priemonių.

Pradedama akcija „Miestas be apleistų ir nenaudojamų automobilių gatvėse ir kiemuose“ (asociatyvi nuotr.)

Siekdami, kad atsirastų daugiau vietos naudojamiems automobiliams statyti, pradedame rudeninę akciją „Miestas be apleistų ir nenaudojamų automobilių gatvėse ir kiemuose“. Raginame alytiškius iš gatvių bei daugiabučių namų kiemų pašalinti apleistus, nenaudojamus automobilius su nuleistomis padangomis, išdaužytais žibintais ir langais, ant mašinos susikaupus centimetro storio purvo sluoksniui, mašinos viduje atsiradus šiukšlynui, po mašina ant važiuojamos dalies augant piktžolėms ir panašiais ženklais, išduodančiais, kad automobilis nenaudojamas. Taip pat prašome apie tokias „griuvenas“ pranešti Viešosios tvarkos skyriui.

Gyventojai gali pranešti apie kiemuose paliktas neeksploatuojamas transporto priemones (pagal galimybę nurodyti gatvę ir namo numerį, automobilio markę, spalvą, valstybinį numerį, datą ir laiką, kada pastebėta transporto priemonė, ir, jei įmanoma, pridėti transporto priemonės nuotrauką) Viešosios tvarkos skyriui el. paštu viesojitvarka@alytus.lt arba telefonais (8 315) 55 194, (8 315) 55 123.

Gavę informacijos apie gatvėse ir kiemuose paliktus automobilius Viešosios tvarkos skyriaus tarnautojai įspės savininkus pasirūpinti transporto priemone iki įspėjime nurodytos datos. Nepasirūpinus transporto priemone iki nurodytos datos, bus taikoma administracinės atsakomybės procedūra.

Primename, kad neeksploatuojamos, paliktos be priežiūros transporto priemonės laikymas bendro naudojimo vietose užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo 70 iki 140 eurų.

Akcija vyks iki 2017 m. gruodžio 1 d.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...