Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

Alytiškiai Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate iškovojo antrąją vietą

Ukrainoje vykusiame Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate Lietuvos komanda pademonstravo puikius sugebėjimus ir užėmė antrąją vietą. Mūsų šalies komandai atstovavo keturi alytiškiai, biržietis ir kėdainiškis. Čempionatą sudarė du turai po tris valandas. Komandos nariai buvo išskirstyti į penkis atskirus sektorius, kiekviename jų reikėjo sugauti kuo daugiau žuvies. Pagal tai buvo skaičiuojami rezultatai.

zvejai iskovojo sidabra
Alytiškiai Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate iškovojo antrąją vietą (Nuotr. AMS)

Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate varžėsi alytiškiai Modestas Atmanavičius, Mindaugas Leonas, Martynas Mikelionis, Artūras Skvirba,  Aidas Šunta, Audrius Unikas. „Neįmanoma nusakyti visus užplūdusios geros nuotaikos. Įspūdžiai ir džiaugsmas liejosi per kraštus. Padirbėjome iš visų jėgų – rezultatai tikrai tokie, kokių tikėjomės“, – įspūdžiais dalijosi M. Mikelionis.

Zvejai iskovojo sidabra (1).JPG
Alytiškiai Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate iškovojo antrąją vietą (Nuotr. AMS)

„Vyrai pasirodė šauniai. Iki pirmosios vietos galbūt pritrūko sėkmės, tačiau toks rezultatas mūsų jau buvo pasiektas seniai. Komanda atsinaujinusi, ją sudaro jauni vyrai. Tikiu, kad mums dar viskas priešakyje ir ateityje sugebėsime pasirodyti geriausiai“, – sakė komandos vadovas Vilmantas Šatas, Alytus sportinės žūklės klubo „Taparas“ vadovas. Komandą treniravo treneriai Linas Žvaliauskas, Juozas Paulėkas.

Didžiausią žuvį pagavo alytiškis Mindaugas Leonas. Jo laimikis svėrė apie 300 gramų. A. Šunta pagal savo asmeninį rezultatą čempione užėmė trečiąją vietą. Lietuvai Ukrainoje atstovavo patys stipriausi  poledinės sportinės žūklės sportininkai, puikius rezultatus parodę Lietuvoje.

Kitos naujienos

Apie įdomius Alytaus istorinius įvykius ir būsimą parodą apie Alytaus senamiestį FM99 kalb...

Ši vasara, ypač ši savaitė, Lietuvoje visus alina karščiais. Apie karščio pavojus ir pove...

Tautiška giesmė šiemet bus transliuojama iš Alytaus – „Lietuvos kultūros sostinės 2022...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...