Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytiškiai Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate iškovojo antrąją vietą

Ukrainoje vykusiame Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate Lietuvos komanda pademonstravo puikius sugebėjimus ir užėmė antrąją vietą. Mūsų šalies komandai atstovavo keturi alytiškiai, biržietis ir kėdainiškis. Čempionatą sudarė du turai po tris valandas. Komandos nariai buvo išskirstyti į penkis atskirus sektorius, kiekviename jų reikėjo sugauti kuo daugiau žuvies. Pagal tai buvo skaičiuojami rezultatai.

zvejai iskovojo sidabra
Alytiškiai Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate iškovojo antrąją vietą (Nuotr. AMS)

Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate varžėsi alytiškiai Modestas Atmanavičius, Mindaugas Leonas, Martynas Mikelionis, Artūras Skvirba,  Aidas Šunta, Audrius Unikas. „Neįmanoma nusakyti visus užplūdusios geros nuotaikos. Įspūdžiai ir džiaugsmas liejosi per kraštus. Padirbėjome iš visų jėgų – rezultatai tikrai tokie, kokių tikėjomės”, – įspūdžiais dalijosi M. Mikelionis.

Zvejai iskovojo sidabra (1).JPG
Alytiškiai Pasaulio sportinės poledinės žūklės čempionate iškovojo antrąją vietą (Nuotr. AMS)

„Vyrai pasirodė šauniai. Iki pirmosios vietos galbūt pritrūko sėkmės, tačiau toks rezultatas mūsų jau buvo pasiektas seniai. Komanda atsinaujinusi, ją sudaro jauni vyrai. Tikiu, kad mums dar viskas priešakyje ir ateityje sugebėsime pasirodyti geriausiai”, – sakė komandos vadovas Vilmantas Šatas, Alytus sportinės žūklės klubo „Taparas” vadovas. Komandą treniravo treneriai Linas Žvaliauskas, Juozas Paulėkas.

Didžiausią žuvį pagavo alytiškis Mindaugas Leonas. Jo laimikis svėrė apie 300 gramų. A. Šunta pagal savo asmeninį rezultatą čempione užėmė trečiąją vietą. Lietuvai Ukrainoje atstovavo patys stipriausi  poledinės sportinės žūklės sportininkai, puikius rezultatus parodę Lietuvoje.

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....