Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Alytiškiams šildymas brangs beveik trečdaliu

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Neįtikėtinai atšalus orams jau rugsėjo viduryje norisi šilumos, tačiau šiemet šildymo sezonas nieko gero nežada.

“Alytuje prognozės apie 25 – 30% kilimas”, – sako Alytaus šilumos tinklų direktorius Mindaugas Neverdauskas. Šiluma brangsta dėl itin smarkiai pabrangusio biokuro ir gamtinių dujų.

Tiekėjai biokurą kaupia ir tikisi kainas dar labiau auginti, sako M.Neverdauskas. Anksciau beveik trečdalis biokuro buvo iš Baltarusijos, dabar tą skirtumą reikia užpildyti, sako šilumos tinklų vadovas. Dujos pabrango dar labiau – kartais net apie penkis kartus.

Klausykite, kas laukia vartotojų!

Mindaugas Neverdauskas

Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybės planuoja artimiausiu metu pradėti šildymą ugdymo ir sveikatos priežiūros įstaigose. Kaip pranešė sostinės savivaldybė, nuo pirmadienio šildymo sezonas pradedamas ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo bei sveikatos priežiūros įstaigose. Galutinį sprendimą, ar įjungti šildymą patalpose, pagal poreikį priims įstaigų vadovai. Kada Kaune bus pradėtas šildymo sezonas gyventojams, kol kas taip pat nėra nuspręsta. Gyventojai pradėti šildytis gali priimti bendru sutarimu, nelaukdami šildymo sezono pradžios.

Kitos naujienos

Energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“ trečiadienį simbolinės kapsulės ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpu...

Liepos 5 d. Dauguose, Alytaus r., tradiciškai bus švenčiama Valstybės (Lietuvos karaliaus Min...

Pirmus kelis karo Ukrainoje mėnesius Alytaus broliškas miestas Kremenčiukas nepatyrė karo smūgių ir...