Klausyti gyvai

19:00 - 19:35

Lettres de France

Alytiškiams šildymas brangs beveik trečdaliu

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Neįtikėtinai atšalus orams jau rugsėjo viduryje norisi šilumos, tačiau šiemet šildymo sezonas nieko gero nežada.

“Alytuje prognozės apie 25 – 30% kilimas”, – sako Alytaus šilumos tinklų direktorius Mindaugas Neverdauskas. Šiluma brangsta dėl itin smarkiai pabrangusio biokuro ir gamtinių dujų.

Tiekėjai biokurą kaupia ir tikisi kainas dar labiau auginti, sako M.Neverdauskas. Anksciau beveik trečdalis biokuro buvo iš Baltarusijos, dabar tą skirtumą reikia užpildyti, sako šilumos tinklų vadovas. Dujos pabrango dar labiau – kartais net apie penkis kartus.

Klausykite, kas laukia vartotojų!

Mindaugas Neverdauskas

Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybės planuoja artimiausiu metu pradėti šildymą ugdymo ir sveikatos priežiūros įstaigose. Kaip pranešė sostinės savivaldybė, nuo pirmadienio šildymo sezonas pradedamas ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo bei sveikatos priežiūros įstaigose. Galutinį sprendimą, ar įjungti šildymą patalpose, pagal poreikį priims įstaigų vadovai. Kada Kaune bus pradėtas šildymo sezonas gyventojams, kol kas taip pat nėra nuspręsta. Gyventojai pradėti šildytis gali priimti bendru sutarimu, nelaukdami šildymo sezono pradžios.

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...