Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

Alytiškio garažuose rasta nelegalių degalų ir cigarečių

DSC01074Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Alytaus apskrities valstybine mokesčių inspekcija, Alytuje aptiko nelegalią degalinę ir maždaug 4 500 litrų dyzelino.

Gruodžio 3 dieną Alytaus aps. VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, tikrindami turimą informaciją, kad Alytuje, garažų masyvuose, gali būti nelegaliai prekiaujama dyzeliniais degalais, alytiškio garažuose ir šalia jų stovėjusiame automobilyje rado 4 500 litrų dyzelino. Vyras dyzelinių degalų  įsigijimo dokumentų neturėjo.

DSC01082Be to, minėtame automobilyje rasta 2 000 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“. Pareigūnams garažo savininkas paaiškino, kad cigaretes įsigijo iš pažįstamų asmenų, o dyzeliną jam atgabeno Baltarusijos Respublikos piliečiai. Šalia degalų talpyklų, rasta degalams perpilti skirta įranga su skaitikliu, skaičiuojančiu litrus.

Nedelsiant bus paskirta naftos produkto tyrimo užduotis ir nustatyta cheminė sudėtis. Gavus specialisto išvadą ir nustačius tikslų degalų kiekį ir vertę, bus sprendžiamas klausimas dėl tolesnės tyrimo eigos ir vyriškio administracinės ar baudžiamosios atsakomybės.

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...