Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytiškio grupė „Popkultūra“ pateikė receptą atostogoms kurorte

Pernai debiutavusiai grupei „Popkultūra“ ši vasara ypatinga: koncertai po Lietuvą, nauji įrašai ir įspūdžiai. „Važinėjam po šalį ir kelionėse rašom dainas, todėl pristatom dar vieną“, – džiaugiasi Valdas Kabutavičius, „Popkultūros“ vokalistas, kelyje praleidžiantis ne vieną valandą.

Šįkart dueto daina – apie pramogas kurorte. „Apimti vasariškos nuotaikos iš esmės parašėm instrukciją, ką reikia veikti ten nuvažiavus. Mūsų receptas paprastas – pajudėt ir netingėt!“, – šypsosi grupės narys alytiškis Emilis Lingė, cituodamas naujos dainos „Kurortas“ priedainį.

Tikisi sėkmės

Į „Popkultūros“ diskografiją gula dar vienas vasariškas singlas, o grupės nariai tikisi, kad jis sulauks klausytojų dėmesio.

„Pirmieji koncertai mus pradžiugino – pamatėme ir išgirdome, kaip publika mėgsta „Gal tu suprasi“ ir kitas „Popkultūros“ dainas. Dainuojanti auditorija – pats geriausias choras! „Kurortą“ atliksime artimiausiuose koncertuose liepos mėnesį, todėl gerbėjai jau gali pradėti mokytis dainos tekstą“, – šmaikštauja V. Kabutavičius.

Ateities planai

Grupės planuose – net kelios premjeros. Pasak „Popkultūros“ atlikėjų, kai kurios iš jų klausytojams bus girdėtos, nes dainos atgims po bemaž 30 metų pertraukos.

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....