Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytiškis Grantas Vasiliauskas: sportinio pykčio kartais pritrūksta

Tikriausiai daugelis žino, jog užauginti ąžuolą nelengva, tačiau Alytus turi savąjį – tai Grantas Vasiliauskas, kuris praėjusį sekmadienį, su Europos jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionato bronzos medalius iškovojusios Lietuvos rinktinės žaidėjais ir treneriais pirmadienį grįžo iš Slovakijos. Plačiau apie bronzinę pergalę bei Granto gyvenimą klausykite įraše.

Krepšininkas Grantas Vasiliauskas bei jo treneris Sigitas Krukis

Europos čempionato pusfinalyje lietuviai 77:83 pralaimėjo Serbijos krepšininkams, tačiau rungtynėse dėl trečiosios vietos po pratęsimo 97:88 įveikė bendraamžius iš Turkijos. Rinktinės atstovai teigė, kad nusiteikti kovai dėl trečiosios vietos nebuvo lengva, bet prie to prisidėjo ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis bei vyrų rinktinės krepšininkai.

Kaip sako Grantas Vasiliauskas: „po rungtynių įspūdžiai geri, tik gal nesužaidžiau kaip norėjau, bet manau dar viskas bus pataisoma“.

Šiose rungtynėse didžiąją jų dalį Gedimino Petrausko auklėtiniai buvo besivejančiųjų vaidmenyje, o trečiajame kėlinyje po Yigitcano Saybiro tolimo metimo komandas skyrė dvylikos taškų skirtumas (43:55).

Vis tik lietuviai atkuto ketvirtajame kėlinyje. Lukas Uleckas smeigė tu tritaškius iš eilės, taškus pridėjo Erikas Venskus ir Grantas Vasiliauskas, o taip skirtumas sumenko iki minimalaus (73:74).

Vėliau lietuviai žaidimo vadžių taip ir nepaleido, o komandos santykius aiškinosi pratęsime. O ten savo pranašumą demonstruoti geriau sekėsi lietuviams.

Mūsiškių pergalė užtvirtino Ignas Sargiūnas, po kurio tritaškio iki rungtynių pabaigos likus minutei, skirtumas šoktelėjo iki keturių taškų (91:87).

Vėliau turkai dar mėgino gelbėti savo situaciją, tačiau pražangomis stabdyti Lietuvos atstovai prie baudų metimų linijos neklydo ir bronzos medalių iš rankų nebepaleido.

Lietuvos jaunius svarbiausiu metu į priekį stūmęs Venskus, antroje susitikimo dalyje pelnė 15 iš savo 22 taškų. Iš viso aukštaūgis pataikė 10 dvitaškių iš 14, 2 baudas iš 4 bei atkovojo 7 kamuolius.

Kitos naujienos

Kanų prizininkai, naujiena iš Venecijos, kino meistrų darbai iš Berlinalės. Tokia kino programa „...

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...