Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytiškis iš kavos maišymo pagaliukų bei degtukų sukonstravo vieną garsiausių Europos bokštų

 

Kruopštus alytiškis iš kavos maišymo pagaliukų bei degtukų sukonstravo 1 metro 8 centimetrų aukščio Eifelio bokštą, kurį sudaro daugiau kaip 15 tūkst. smulkių detalių. Apie kūrybos procesą, sunkiausias ir maloniausias bokšto statymo akimirkas kalbėjomės su jo autoriumi Aurimu Černausku.

Pasak vaikino statant šį bokštą buvo ir sunkių, ir smagių akimirkų, tačiau, pabaigus beveik 11 mėnesių trukusį darbą, rezultatai džiugina. „Labiausiai patiko tai, kad darant šį bokštą atsipalaiduoji, atrodo, jog visos problemos išnyksta. Tai labai raminanti veikla. Sudėtingiausia buvo bokšto antrojo aukšto statyba, kadangi ji vyko labai lėtai ir pareikalavo didelio kruopštumo“,- sakė alytiškis.

IMG_65702

Kaip pats A. Černauskas sako, bokšto statyba  buvo lyg manija. „Iš pradžių buvau lyg apsėstas, nuo ryto iki vakaro galvodavau, kaip reiks klijuoti vieną ar kitą detalę. Dirbdavau po 15-16 val. per parą, dažnai konstruodavau ir naktį. Labai įsitraukiau į šią veiklą. Apskritai, jeigu pradedu kažką daryti, kas man tikrai patinka, pamirštu laiko tėkmę, visiškai pasineriu į užsiėmimą“,- kalbėjo A. Černauskas.

Nors šį Eifelio bokštą alytiškis planuoja parduoti, tačiau vaikinas prisipažino, kad tai tikrai nepaskutinis jo konstruojamas statinys – Aurimo planuose garsusis Indijoje esantis Tadž Mahalas.

Eifelio bokšto konstravimo akimirkas galite pamatyti alytiškio sukurtame vaizdo įraše.

Kitos naujienos

Energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“ trečiadienį simbolinės kapsulės ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpu...

Liepos 5 d. Dauguose, Alytaus r., tradiciškai bus švenčiama Valstybės (Lietuvos karaliaus Min...

Pirmus kelis karo Ukrainoje mėnesius Alytaus broliškas miestas Kremenčiukas nepatyrė karo smūgių ir...