Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytiškis: „Jei viešinamas projektas patvirtinamas – šaukštai po pietų.“ Apie I Alytaus IKI rekonstrukciją

Pirmajame Alytuje rekonstruojamas prekybos centras A.Juozapavičiaus gatvėje. Projekto viešasis svarstymas buvo nukeltas ir vyks rugpjūčio 22 dieną. Anot kai kurių akylų stebėtojų, rekonstruojant neatsižvelgta į istorinę objekto vietą.

„Galbūt gyventojai nežino, bet jei viešinamas projektas yra patvirtinamas, tai viskas, šaukštai po pietų. Aš peržvelgiau aprašą ir jame yra elementarių trūkumų. Projekte turi būti pateikti archeologiniai duomenys – to nebuvo, istoriografinė analizė, tada turi būti visos schemos, visi žemėlapiai ir to nebuvo projekte,“ – tvirtina alytiškis mokslų daktaras Donatas Žmuidzinavičius.

Valdininkai mano, kad viską išmano geriau, piktinasi alytiškis.

„Miestas atrodo baisiai. Negaliu leisti tokiems dalykams dėtis – IKI pastato architektūrinė išraiška – elementari daržinė, tokias stato už miesto arba gyvenamuose rajonuose, standartinis pigus projektas, bet senojo miesto centre taip negalima,” – sako D. Žmuidzinavičius.

Plačiau apie Alytaus architektūrinius sprendimus klausykite pokalbį su D.Žmuidzinavičiumi.


2022 m. rugpjūčio 22 d. 15:00 val.,  Viešas susirinkimas vyks Rotušės a. 4,201 kabinete, 62504 Alytuje, bei bus transliuojamas zoom platfotmoje, prie kurio bus galima prisijungti per šią nuorodą: https://zoom.us/j/5854552046

Skelbimas apie svarstymą:https://alytus.lt/lt/skelbimai/visuomenes-informavimas-apie-numatoma-prekybos-paskirties-pastato-prekybos-centro-1e1p-unikalus-nr-1197-1005-7014-a-juozapaviciaus-g-17-alytuje-rekonstrukcijos-projektinius

Kitos naujienos

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs pri...

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...