Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytiškių komanda dalyvavo KIDS ATHLETICS žaidynėse Vilniuje

Gegužės 19 d. įvyko pirmosios KIDS ATHLETICS projekto žaidynės Vilniuje, kuriose susirinko per 200 dalyvių iš 10 įvairių Lietuvos kampelių, tokių kaip Panevėžys, Pakruojis, Vilniaus raj., Kauno raj., Telšių raj., Mažeikiai, Alytus ir kt.

Alytuje vaikai ir paaugliai su ENtreniruotės komanda pradėjo treniruotes kovo mėnesio pradžioje bei turėjo pasiruošimo 3 mėnesius, po jų visi projekto dalyviai susirinko žaidynėse. 12-14 metų vaikai dalyvavo lengvosios atletikos rungtyse: 60m sprintas, 60m barjerinis bėgimas, šuolis į tolį, Nerf metimas, 400m bėgimas. Iš visų dalyvių buvo išrinkta po vieną merginą ir vaikiną absoliučiai geriausiai atlikusius šias užduotis. Tarp 5 geriausių pateko ir ENtreniruotės komandos sportininkas – Kajus Sinkevičius atlikęs geriausią šuolį į tolį iš visų vaikinų (4,09m). Taip pat gerai pasirodė ENtreniruotės sportininkė – Severija Valentukevičiūtė. Kiti mūsų sportininkai įveikė savo baimes ir užsibrėžtus tikslus ir taip pat puikiai pasirodė.

Gabūs 7-11 metų vaikai išbandė savo jėgas įvairiose lengvosios atlektikos ir orientacinėse užduotyse, nors kai kurie norėjo ir turėjo gerą šansą pasivaržyti, šiose amžiaus grupėse varžomasi nebuvo ir visi ENtreniruotės sportininkai pasirodė puikiai bei dar turės šansą pasivaržyti bei parodyti savo puikius rezultatus ateityje. Džiaugiamės viena gausiausia savo ENtreniruotės komanda bei svarbiausia sportuojančiais vaikais! Dėkojame organizatoriams FULLGAZZ ACADEMY už vaikams suteiktas galimybes bei emocijas!

ENtreniruotės komanda: Arminas Lazarevas, Mėja Dereškevičiūtė, Adelija Valatkevičiūtė, Goda Kasiulevičiūtė, Matas Slavinskas, Evija Valavičiūtė, Ąžuolas Stanevičius, Augustas Valavičius, Nedas Makselė, Viltė Banevičiūtė, Liepa Vasarytė, Ugnė Venskutė, Modestas Juška, Akvilė Miknevičiūtė, Vytis Tuminauskas, Gustas Brazauskas, Kajus Altuchovas, Andra Navickaitė, Gerda Bernatavičiūtė, Augustas Žūkas, Dominykas Krušna, Severija Valentukevičiūtė, Kajus Sinkevičius, Simas Degutis, Joris Krukonis, Tadas Radzvilavičius.

Treneriai: Neimantė Andreikevičiūtė ir Eimantas Sinkevičius.

ENtreniruotės informacija

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...