Klausyti gyvai

18:00 - 20:00

Muzikinis kalendorius

Alytuje bus sukurta daugiau nei 20 naujų darbo vietų

Alytaus pramonės parke įsikurs dvi įmonės ir bus sukurta daugiau kaip 20 naujų darbo vietų. Alytaus miesto savivaldybės taryba pritarė Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Juodas medis“ bei UAB „Luxe pools“ investicijų sutartims ir įgaliojo Alytaus miesto savivaldybės merą  Vytautą Grigaravičių jas pasirašyti.

Taryba 01
Alytuje bus sukurta daugiau nei 20 naujų darbo vietų

Pasirašius minėtus dokumentus Alytaus pramonės parke daugiau kaip vieno hektaro žemės sklype  įsikurs medžio perdirbimo įmonė „Juodas medis“. Investicijų sutartyje numatyta, kad investuotojas įsipareigoja ne vėliau kaip per 6 mėn. nuo šios sutarties pasirašymo pateikti dokumentus, įrodančius projekto finansavimą ir  ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo žemės sklypo nuomos  sutarties pasirašymo dienos pradėti statybas šiame žemės sklype. Investuotojas taip pat  įsipareigoja per 24  mėnesius nuo žemės sklypo nuomos sutarties pasirašymo dienos padaryti ne mažesnes kaip 779 tūkst. Eur investicijas statyboms vykdyti ir įrenginiams įsigyti.

Dar viena svarbi šios sutarties sąlyga – investuotojas ne vėliau kaip per 24 mėnesius nuo žemės sklypo nuomos  sutarties pasirašymo dienos įsipareigoja pradėti gamybos veiklą ir sukurti ne mažiau kaip 12 naujų darbo vietų.

Antroji Alytuje planuojanti įsikurti įmonė „Luxe Pools“ gamins baseinų įrangą. Įmonė ketina įsikurti daugiau kaip 0,5 ha žemės plote ir planuoja sukurti 9 naujas darbo vietas. Šios įmonės statybos darbai turėtų prasidėti ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo žemės sklypo nuomos  sutarties pasirašymo dienos, o investicijos įrengimams įsigyti  statyboms vykdyti turėtų siekti ne mažiau kaip 410 tūkst. eurų.

Sudarius abi šias investicijų sutartis Alytaus miesto savivaldybė 5 mokestinius laikotarpius, pradedant tuo mokestiniu laikotarpiu, kuriame gauti statybas sklypuose leidžiantys dokumentai, atleis įmones nuo žemės nuomos mokesčio.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...