Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

Alytuje – devynmečio fotografo darbų paroda

Rugpjūčio 3 dieną, pirmadienį, 15 val. Alytaus miesto savivaldybės pirmojo aukšto fojė bus atidaroma jaunojo Čekijos  fotografo Krzystofo Vaneko fotografijų paroda „Krzystofo Vaneko akimis“.

Cekijos fotografo paroda
Jaunojo Čekijos fotografo fotografijų parodą „Krzystofo Vaneko akimis“ alytiškiai ir miesto svečiai Alytaus miesto savivaldybės pirmojo aukšto fojė galės aplankyti iki rugpjūčio 31 d.

Fotografui Krzystofui dar tik devyneri metai, tačiau jo fotografijos, kuriose užfiksuoti gamtos vaizdai, architektūros elementai, nepasakytum, kad tai tokio amžiaus vaiko darbai. Čekijos Bruntalio mieste gyvenantis  devynmetis fotografas fotografuoti pradėjo trejų. Pirmosiose jo nuotraukose buvo užfiksuotos jo tėvų ir artimųjų kasdienio gyvenimo akimirkos. Šiuo metu jis taip pat kuria įvairias fotokompozicijas, koliažus. Krzystofas jau yra surengęs ne vieną savo darbų parodą Čekijoje. Jo darbai taip pat buvo eksponuoti Dubline ir Opolėje. Savo įgūdžius mažasis fotografas demonstravo Europos didžiajame fotografų festivalyje Krumlove.

Mažasis fotografas fotografuos ir Dzūkijos sostinę, o vėliau Čekijoje surengs Alytaus miesto fotografijų parodą. Jaunojo Čekijos fotografo Krzystofo Vaneko fotografijų parodą „Krzystofo Vaneko akimis“ alytiškiai ir miesto svečiai Alytaus miesto savivaldybės pirmojo aukšto fojė galės aplankyti iki rugpjūčio 31 d.

 

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...