Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Alytuje futbolas buvo, yra ir bus!

Vienas seniausių ir žinomiausių Lietuvos futbolo klubų Alytaus „Dainava“ baigė sezoną LFF I lygoje. Sezono startas suteikė visiems „Dainavos“ fanams daug vilčių kovoje dėl aukščiausių pozicijų. Sezoną Pirmoje Lietuvos futbolo lygoje Alytaus „Dainava“ baigė ketvirtojoje vietoje tarp penkiolikos komandų.

DFK „Dainava“

Pasibaigusį sezoną apibendrinti radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ paprašėme „Dainavos“ klubo komunikacijos vadovą Ramūną Jakubauską. Pašnekovas pripažino, kad antroje sezono pusėje ambicijos buvo kiek pakirstos. Ramūnas Jakubauskas sakė, kad sezonas suteikė gerų pamokų, kokių korekcijų rekės imtis komplektuojant komandą kitam sezonui.

DFK „Dainava“ klubo komunikacijos vadovas Ramūnas Jakubauskas

Klubo komunikacijos vadovas pasidžiaugė, kad klube situacija stabilizavosi. 2016 m. Ultrų bendruomenės „Dzūkų tankai“ iniciatyva buvo įkurta DFK „Dainava“, kurie ir prižiūri viso klubo komunikaciją. Be jokio atlygio prie klubo sėkmingos veiklos prisideda daug žmonių, kurie myli futbolą ir visus juos vienija vienas tikslas – DFK „Dainava“ kilimas Lietuvos futbolo padangėje.

DFK „Dainava“

Šviesia futbolo ateitimi neabejojantis Ramūnas Jakubauskas atskleidė, kad neseniai prie DFK „Dainava“ prisijungė futbolo akademija „Dainava“, teigiamą impulsą duoda ir bendradarbiavimas su Alytaus Sporto ir rekreacijos centru. DFK „Dainava“ siekis yra ne tik grįžti į A lygą, bet ir auginti jaunąją futbolininkų kartą Alytuje, kuriam bus garbė atstovauti savo miesto klubą.

DFK „Dainava“

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ dėkoja visiems gerbėjams, fanams ir rėmėjams už palaikymą viso sezono metu!

 

 

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...