Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Alytuje pradėjo dūgzti „Spiečius“, nauja erdvė verslui

Šiandien Alytuje atidarytas pirmasis Lietuvoje bendradarbystės centras „Spiečius“. Tai šiuolaikiška erdvė jaunoms įmonėms ir dirbantiems individualiai. Iki metų galo planuojama atidaryti dar keturis tokius „Spiečius“.

20160630_152841
Bendradarbystės centro atidarymo akimirkos

Bendradarbystės centras alytiškiams pasiūlys 5 stacionarias kompiuterizuotas ir keliolika mobilių darbo vietų, modernias pasitarimų ir konferencijų zonas, poilsio erdvę, elektroninių paslaugų paketą (el. parduotuvių platformas, ryšių su klientais valdymo sistemas ir kt.), konsultancijas bei partnerių paslaugas. Alytaus ir planuojamuose kituose bendradarbystės centruose vyks renginiai, pardavimų skatinimo, rinkodaros bei kiti mokymai, verslo plėtros dirbtuvės, užsiėmimai su „Nacionalinio mentorių tinklo“ ar „Verslo konsultantų tinklo“ nariais, seminarai. „Spiečiai“ bus atviri ir asocijuotoms verslo struktūroms bei kitiems interesantams, čia galėsiantiems rengti renginius ar dirbtuves.

spiecius
Alytuje atidarytas pirmasis šalyje bendradarbystės centras „Spiečius“ (verslilietuva.lt nuotr.)

Kitą „Spiečių“ iki vasaros pabaigos planuojama atidaryti Šiauliuose, vėliau apskričių centruose duris atvers dar trys bendradarbystės centrai. Šis „Verslios Lietuvos“ projektas yra skirtas paskatinti ir paremti pirmuosius verslo ar jo plėtros žingsnius tikslinėse grupėse bei regionuose. Darbas ir paslaugos „Spiečiuje“ bus finansuojamos iš ES struktūrinių fondų pagal investicijų veiksmų programą.

Iniciatyvos „Alytaus ekonomikos forumas“ vienas iš įkūrėjų ir jaunųjų profesionalų programos „Kurk Lietuvai“ projektų vadovas Karolis Navickas tvirtina, kad „Spiečiaus“ atsiradimas yra dar vienas solidus Alytaus žingsnis verslo aplinkos tobulėjimo link.

spiecius_alytus_atidarymas_3

„Iniciatyvūs Alytaus piliečiai šiemet parodė, kad miesto bendruomenė yra versli, ryžtinga ir norinti tobulėti. Mieste ruošiame moksleiviams skirtą Ekonomikos ir verslo akademiją, balandį surengtas pirmasis Alytaus ekonomikos forumas. Džiaugiuosi, kad mieste atsirado ir terpė, kurioje galima kūrybiškai plėtoti konkurencingą verslą“, – tvirtina K. Navickas.

verslilietuva.lt informacija

Kitos naujienos

Apie ATR finansinę sistemą, Stanislovo Augusto monetarinę politiką, nenuoseklumą ir blaškymąsi, bandant r...

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...