Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Alytuje sulaikyta „dilerių“ porelė narkotikus pardavinėjusi nepilnamečiams

Prenumeruokite FM99 radijo podkastą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus (toliau – ONTS) pareigūnai nutraukė dar vieną narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo tinklą. Prekyba kvaišalais užsiėmė sugyventinių pora, kurie nepaisant amžiaus, narkotines medžiagas siūlė ir pardavinėjo visiems.

            Narkodileriai savo prekę pardavinėjo pasitelkę naujausias technologijas ir socialinius tinklus. Jaunimo pamėgtų susirašinėjimo programėlių pagalba jie sutardavo pirkimo pardavimo sąlygas ir kaip kvaišalai pasieks vartotoją.

            Velykų išvakarėse, ONTS pareigūnai neutralizavo dar vieną narkotikų platinimo „tašką“, iš kurio kvaišalai pasklisdavo visoje Alytaus apskrityje.

FM99 apie sėkmingą sulaikymo operaciją pasakojo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė.

            Teisėsaugininkai sulaikė šešis Alytaus gyventojus – tiekėją, pardavėjus ir pirkėjus. Atliktos operacijos metu, įtariamieji sulaikyti su įkalčiais, narkotinių ar psichotropinių medžiagų (įtariama kanapių ir kokaino) rasta ir automobilyje, taip gyvenamosiose vietose. Dalis jų jau buvo supakuota nedideliais kiekiais ir paruošta prekybai. Taip pat rasti ir paimti, įtariama, už nelegalias prekes gauti pinigai, kiti šešėliniame versle naudojami įrankiai.

            Tiekėjui (g. 1994 m.) ir pardavėjams (vyras g. 1999m., moteris g. 2001m.) įtarimai pareikšti dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

            Kvaišalus tiekęs vyras policijai jau buvo žinomas, teistas už panašias nusikalstamas veikas, vagystę. Teismas jam skyrė kardomąją priemonę – suėmimą.

            Pardavėjų porai skirtos švelnesnės kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvyksti, dokumentų paėmimas.

            Trims sulaikytiems pirkėjams, iš kurių vienas nepilnametis (vyrai g. 1972 m., 2003 m. ir 2004 m.) įteikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

            Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

Alytaus apskr. VPK informacija

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...