Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytuje sulaikytas moterų priekabiautojas, policija prašo atsiliepti jo aukas

Alytuje sulaikytas moteru priekabiautojas, policija praso atsiliepti jo aukasFM99Kurį laiką, Alytuje, Vidzgirio mikrorajone buvo užpuldinėjamos moterys. Dabar gyventojai gali ramiau atsikvėpti, 24 metų Alytaus rajono, Miroslavo seniūnijos gyventojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Antradienį, liepos 15 dieną, apie 8 val. ryte, Alytuje, Statybininkų gatvėje, buvo užpulta penkiasdešimtmetė moteris. Vyriškis prisėlinęs aukai iš nugaros, ją apkabino ranka ir vulgariai lietė įvairias kūno vietas. Moteris išsilaisvino iš užpuoliko gniaužtų ir netruko paskambinti policijai. Operatyviai į pranešimą sureagavę Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė vyriškį ir pristatė į komisariatą.

Įtariama, kad tai ne vienintelis jo užpuolimas. Į Alytaus teisėsaugininkus kreipėsi dar dvi moterys kurios buvo užpultos taip pat kaip ir minėtoji penkiasdešimtmetė.

Panašūs pranešimai:

Alytaus aps. VPK gautas T. D., gimusios 1989 m., gyvenančios Alytuje, pranešimas, kad liepos 10 d., apie 07.50 val., einant Topolių g., ją užpuolė ir vulgariais veiksmais priekabiavo nepažįstamas vyriškis.

Alytaus aps. VPK gautas M. V., gimusios 1972 m., gyvenančios Alytuje, pranešimas kad liepos 3 d., apie 19 val., einant Statybininkų g., ją užpuolė ir vulgariais veiksmais priekabiavo nepažįstamas vyriškis.

Dėmesio! Gali būti nuo šio įžūlaus vyriškio nukentėjo daugiau moterų ar merginų. Todėl Alytaus pareigūnai ragina netylėti ir apie tokius atvejus pranešti Alytaus aps. VPK telefonu (8 315) 55 600 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

 

Kitos naujienos

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...