Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Alytuje sulaikytas narkotinėmis medžiagomis prekiavęs vyras

Pareigūnai savaitgalį šturmavo Alytaus gyventojo butą. Teisėsaugininkai turėjo informacijos, kad Dainavos mikrorajone gyvenantis vyras verčiasi narkotinių medžiagų prekyba.

Pagalbos kvietėsi ir gyventojai – vyriškio bute dažnai lankydavosi įtartini asmenys, aplinkiniuose kiemuose mėtėsi švirkštai. Netoli nuo siejamo su organizuotu nusikalstamumu asmens gyvenamosios vietos įsikūrusi Dainavos pagrindinė mokykla, tad buvo baiminamasi ir dėl moksleivių saugumo.
Sulaikytas narkotikus vartojantis vyriškis su savimi turėjo ką tik įsigytą narkotinių medžiagų paketėlį. Kratos metu kambaryje pareigūnams talkinęs tarnybinis šuo aptiko 22 paketėlius narkotinių medžiagų, įtariama heroino.
Niekur nedirbantis 3 kartus už panašaus pobūdžio nusikaltimus teistas vyriškis Alytaus rajono apylinkės teismo sprendimu areštuotas 3 mėnesiams. Pareigūnai aiškinasi, iš kur vyriškis gaudavo narkotinių medžiagų. č®rodžius 28-erių vyro kaltę, jam grėstų laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Alytaus miesto gyventojai pasižymi ir išradingumu. Atlikta krata pas vyrą, gimusį 1986 m., per kurią bute esančioje spintoje aptikta įrengta kanapių auginimo sistema su auginamomis kanapėmis.

2013 metais pareigūnai pradėjo 29 ikiteisminius tyrimus dėl disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. 16 iš jų dėl prekybos narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

——-

Kalbėk [email protected]

 

Kitos naujienos

Žurnalas „Time“ metų žmogumi trečiadienį paskelbė JAV popmuzikos žvaigždę Taylor Swift, pavadinęs šią muz...

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“