Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytuje sulaikytas narkotinėmis medžiagomis prekiavęs vyras

Pareigūnai savaitgalį šturmavo Alytaus gyventojo butą. Teisėsaugininkai turėjo informacijos, kad Dainavos mikrorajone gyvenantis vyras verčiasi narkotinių medžiagų prekyba.

Pagalbos kvietėsi ir gyventojai – vyriškio bute dažnai lankydavosi įtartini asmenys, aplinkiniuose kiemuose mėtėsi švirkštai. Netoli nuo siejamo su organizuotu nusikalstamumu asmens gyvenamosios vietos įsikūrusi Dainavos pagrindinė mokykla, tad buvo baiminamasi ir dėl moksleivių saugumo.
Sulaikytas narkotikus vartojantis vyriškis su savimi turėjo ką tik įsigytą narkotinių medžiagų paketėlį. Kratos metu kambaryje pareigūnams talkinęs tarnybinis šuo aptiko 22 paketėlius narkotinių medžiagų, įtariama heroino.
Niekur nedirbantis 3 kartus už panašaus pobūdžio nusikaltimus teistas vyriškis Alytaus rajono apylinkės teismo sprendimu areštuotas 3 mėnesiams. Pareigūnai aiškinasi, iš kur vyriškis gaudavo narkotinių medžiagų. č®rodžius 28-erių vyro kaltę, jam grėstų laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Alytaus miesto gyventojai pasižymi ir išradingumu. Atlikta krata pas vyrą, gimusį 1986 m., per kurią bute esančioje spintoje aptikta įrengta kanapių auginimo sistema su auginamomis kanapėmis.

2013 metais pareigūnai pradėjo 29 ikiteisminius tyrimus dėl disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. 16 iš jų dėl prekybos narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

——-

Kalbėk zinios@fm99.lt

 

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...