Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytuje varžosi įvairių veislių šunys

Alytuje varžosi įvairių veislių šunys

Liepos 29-30 dienomis, Alytaus stadione vyksta dvi nepaprastos šunų parodos ir kinologijos šventė. Čia vyksta įvairių veislių šunų parodos, šunys varžosi ir dėl „Alytaus miesto mero taurės 2023“ ir „Baltosios rožės taurės 2023“.

Renginį organizuoja Alytaus šunų mylėtojų klubas „Bosko“.

Šeštadienį nuo 10 val. vyksta BH/VT varžybos, kurių metu šunys demonstruoja savo gebėjimus, vyksta edukacinė programa apie tai, kaip teisingai elgtis su šunimis.

Lietuvos Respublikos Muitinės Departamento tarnybiniai šunys taip pat demonstruos savo įgūdžius, pristatatoma įvairios veiklos ir sportai, kurie vyksta su šunimis, tokie kaip triukų dresūra ir Frisbee.

FM99 yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žiniasklaidos pasitikėjimo iniciatyvos programą

Kitos naujienos

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo administracinę teiseną dė...

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai primena, kad individualius namus galima šildyti tik apl...

Šiandien Vyriausybės rūmuose atidaryta Sausio 13-osios 35-mečiui dedikuota Lietuvos meno mokyklų ...

Visame Alytaus rajone minima Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Deginami atminimo laužai, vyks...