Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Alytuje vyko kalėdinis baidarių kanupolo turnyras

Alytuje vyko kalėdinis baidarių kanupolo turnyras. Tai buvo paskutinės šiais metais varžybos. Varžomasi buvo trijose grupėse. Naujokų, kuriems tai buvo pirmosios varžybos, pažengusiųjų, kurie treniruojasi 2 – 3 metai, ir lyderių.

Aikštelėje vyko įnirtingos kovos ir buvo nenuspėjami rezultatai visose grupėse. Lyderių grupėje tarp Srauto ir ASRC komandų rungtynės pasibaigė lygiosiomis. Pažengusiųjų grupėje nugalėjo Karolio Latausko komanda, kurioje žaidė Tomas Mikna, Monika Muliuolytė ir Š½eimantas Jazukevičius. Eimanto Staniulio komanda liko antroje vietoje, joje žaidė Skirmantas Bračiulis, Mantas Kazlauskas, Gytis Milinavičius ir Mindaugas Kuc. Naujokų grupėje taip pat vyko atkakli kova. Jiems tai buvo pirmosios varžybos jų sportinėje karjeroje. čŒia sėkmė lydėjo Ovidijos Visockaitės komandą, kuri tapo naujokų grupės nugalėtoja. Antrąją vietą užėmė Roko Bozio komanda ir trečioje liko Tomo Seliticko. Komandos buvo apdovanotos saldžiaisiais prizais, kuriuos komandų kapitonai rado po Kalėdų eglute.

Naudingiausiojo prizas naujokų grupėje atiteko Karoliui čŒižui, pažengusiųjų- Karoliui Latauskui. „Eskimosų“ konkurse nugalėjo Povilas Atmanavičius. Jiems visiems įteiktos šokoladinės statulėlės. O pabaigoje visų dalyvių laukė tortas.

 

Š ių metų gruodžio mėnesio 17 dieną Alytaus plaukimo baseine vyko tradicinės kalėdinės plaukimo varžybos. Pilnaiužpildę baseino tribūnas, žiūrovai stebėjo 150 plaukikų varžybas. Varžybose dalyvavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro plaukimo skyriaus plaukikai nuo jauniausių 6 -mečių iki vyriausių 18 -mečių.

Varžybų atidarymo metu buvo prisiminti geriausius rezultatus 2012 metais pasiekę plaukikai, pažymėtos žymiausios metų pergalės.

Varžybose buvo išaiškinti nugalėtojai ir prizininkai 6 -šiose amžiaus grupėse. I amžiaus grupėje, vyriausiųjų tarpe, nugalėtojais tapo: Gintarė Raulinavičiūtė ir Mantas Auruškevičius. II amžiaus grupės (1999 – 2000 m.g.) nugalėtojai: Greta Gataveckaitė ir Matas Montvilas. III amžiaus grupės 2001 m.g.) nugalėtojai: Ieva Jacevičiūtė ir Adas Asajavičius. IV amžiaus grupės (2002 m.g.) nugalėtojai: Gabija Mankauskaitė ir Ugnius Kamandulis. V amžiaus grupės (2003 m.g.) nugalėtojai: Aistė Petruškevičiūtė ir Kipras Mockevičius. VI amžiaus grupės (2004 m.g. ir jaunesnių) nugalėtojai: Melisa Genevičiūtė ir Titas Pauliukas.

Po varžybų nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimo vyko simbolinis plaukimas į Naujuosius metus ir šventinis fejerverkas.

 

 

 

 

 

 

 

 

———-
Kalbėk
zinios@fm99.lt

 

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas