Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytuje vyks Bushido S.w.a.t.’88

„Bushido SWAT“ – tai unikali platforma, kurioje gerai pasirodęs gali tapti „KOK“ ir „MMA Bushido“ projektų dalimi. Būtent šiame turnyre kovotojai gali save išbandyti mėgėjų taisyklėmis dėvėdami visas sportines apsaugas (K-1, MMA, Bushido ZST, boksas, graplingas). Turnyruose vyksta ne tik atrankinės kovos, patirties pasisemti užsiregistruoja ir gerai žinomi sportininkai. Šiame turnyre galėsime išvysti gerai žinomus kovotojus iš stipriausių Lietuvos kovos menų klubų “Fighters Land”, “Dainralfas”, FightersHouse”, “Sparta Gym”,”Rings”, “Tora”,”Arėjas”, „Faiteris“, “Roninas” ir daugelio kitų.

Dalyvauti artėjančiame turnyre užsiregistravo sportininkai iš Lenkijos, Latvijos, bei Lietuvos padangėje puikiai pažįstami vardai kaip Ernesta Kareckaitė, Mantas Rimdeika, Mantas Rimša, Deividas Žamba, ir kiti.

Jei turi svajonę – neprarask savo šanso, registruokis dalyvauti ir drąsiai siek savo tikslo. Visus kovos menų sirgalius kviečiame atvykti pasisemti įkvėpimo ir gerų emocijų į Alytaus Sporto Areną, bei palaikyti Lietuvos kovotojus. Plačiau pokalbyje su renginio organizatoriais Donatu Butrimu ir Tadu Simanaičiu.

Kitos naujienos

(BNS). Seimo pirmininkė ir frakcijų seniūnai registravo pataisas, kuriomis vietoje kanceliarinių išlaidų ...

„Mes buvom kaip sviestas, į kurį sminga karštas peilis“, - sako dezinformaciją ir ...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo...

Birželio 11 dieną 13.30 val. Varčios miške, prie partizanų atminimo kryžiaus (Dušnionių girininki...