Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Lietuvos dviračių plento čempionato metu mėgėjai galės išbandyti jėgas su S. Krupeckaite ir S. Jonausku

Birželio 27 ir 29 d. Alytuje vyks Lietuvos dviračių plento čempionatas
Birželio 27 ir 29 d. Alytuje vyks Lietuvos dviračių plento čempionatas

Alytuje ir vasarą netruks sportinių renginių.

Paskutinį birželio savaitgalį, kuomet Alytuje vyks Lietuvos dviračių plento čempionatas, kartu su profesionalais savo jėgas išbandyti galės ir mėgėjai.Trasą, kurioje varžysis geriausi šalies dviratininkai, turės progą išbandyti ir šios sporto šakos mėgėjai. Pirmą kartą istorijoje bus surengtas „Mini turas“, kuriame 4 kilometrų ilgio specialiai įrengtą trasą galės įveikti visi norintieji.

Sirgaliai ir mėgėjai galės suprasti bei pajausti, ką reiškia važiuoti greta didžiausių šalies dviračių sporto žvaigždžių. Kartu su mėgėjais važiuos pasaulio ir Europos treko čempionė, Pekino olimpinių žaidynių dalyvė Simona Krupeckaitė bei pasaulio jaunimo dviračių treko čempionas Svajūnas Jonauskas.Lietuvos dviraciu plento cempionatas TRASA mini turas

Mini turas – mėgėjams skirtas pramoginis važiavimas neskaičiuojant laiko. Tai galimybė išmėginti profesionalų trasą ir čempionato metu tapti ne tik žiūrovu, bet ir dalyviu. Dalyvių amžius nėra ribojamas, svarbu turėti techniškai tvarkingą dviratį ir šalmą.Visi norintieji dalyvauti turi birželio 29 dieną atvykti į Alytų, kur prie Sporto ir rekreacijos centro (Naujoji g. 52) prasidės Mini turas. Visi dalyviai nuo 10 val. ryto galės atsiimti dalyvio paketus. Norintieji dalyvauti turi užsiregistruoti Lietuvos dviračių sporto federacijos svetainėje (LDSF.lt/mini-turas).Iškart po Mini turo finišo, prie starto linijos stos tokios dviračių sporto žvaigždės kaip Ramūnas Navardauskas, Ignatas Konovalovas, Gediminas Bagdonas, Aidis Kruopis. Alytaus garbę gins vietiniai herojai Žydrūnas Savickas ir Marius Bernatonis.Visi Mini turo dalyviai gaus „Neptūno“ ir „Corny“ dovanas, o visi sėkmingai įveikę profesionalams paruoštą įkalnę ir pasiekę finišą gaus ir atminimo dovanas.Apie vyksiantį čempionatą, dviračių trasą, iššūkius rengiant šį čempionatą, bei dviračių sportą Lietuvoje radijo stoties „FM99“ eteryje kalbėjomės su Alytaus miesto savivaldybės sporto ir rekreacijos skyriaus vedėju Adomu Andrušaičiu, Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentu Žydrūnu Stankevičiu ir Lietuvos dviračių sporto generaliniu sekretoriumi Valentinu Rutkausku.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...