Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Alytus aplenkė 15 savivaldybių ir tapo nugalėtoju Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse

 

Spalio 19 d. Lietuvos sporto federacijų sąjunga įteikė Lietuvos jaunučių sporto žaidynių apdovanojimus savivaldybėms ir sporto mokymo įstaigų vadovams.

Š½aidynių kompleksinė įskaita tarp savivaldybių skaičiuojama suskirsčius savivaldybes pagal gyventojų skaičių į tris grupes. Alytaus miestas savo grupėje tarp penkiolikos savivaldybių dalyvaudamas dvidešimt trejose sporto šakų varžybose ir surinkdamas 7961,38 taškus užėmė pirmąją vietą ženkliai aplendamas tokias savivaldybes kaip Marijampolė ir Utena.

Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis apdovanojimą įteikė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai Danguolei Juozapavičienei. Padėkos už kūno kultūros ir sporto plėtrą, sportininkų ruošimą ir dalyvavimą Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse buvo įteiktos Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjui Adomui Andrušaičiui, vyriausiajai specialistei Daivai Jakubauskienei. Naujoji Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė įteikė taurę Všč® Alytaus sporto ir rekreacijos centrui, iškovojusiam trečią vietą kompleksinėje sporto mokymo įstaigų grupėje. Taip pat padėkos buvo įteiktos centro direktoriui Valdui Kučinskui, direktoriaus pavaduotojams ugdymui Arvydui Brazaičiui ir Juozui Budriui.

 

Spalio 19 d. Alytaus miesto sporto delegacija, vadovaujama savivaldybės mero pavaduotojos Danguolės Juozapavičienės, nuvyko pas Tautinio olimpinio komiteto prezidentę Dainą Gudzinevičiūtę. Vizito tikslas – pasveikinti naująją LTOK prezidentę, jai tapus atsakingo posto vadove, aptarti miesto sporto plėtrą ir būsimus darbus, ruošiantis 2016 m. Rio de Š½aneiro (Brazilija) olimpiadai.

Delegaciją LTOK būstinėje pasitiko prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir generalinis sekretorius Valentinas Paketūras. D. Juozapavičienė naujajai prezidentei įteikė simbolinę baltąją rožę, pasveikino su naujomis pareigomis, palinkėjo sėkmės, prasmingo ir našaus darbo.

Alytaus miesto delegacijos nariai domėjosi, kaip naujajai prezidentei sekasi, kokių naujovių numatoma LTOK būstinėje, aptarė sporto aktualijas.

LTOK prezidentė priminė, nors ji yra ne alytiškė, bet su Alytumi ją sieja labai glaudūs ryšiai, jos močiutė mokytojavo Laukintukų kaime netoli Miroslavo, ten yra išlikusi jos sodyba.

Daina kalbėjo, kad LTOK yra didelį moralinį autoritetą turinti organizacija, kuri stengsis pasinaudoti savo autoritetu aktyviam dialogui su savivaldybėmis, siekdama atgaivinti ir palaikyti sporto mokyklas, skatindama masinius olimpinio sporto renginius. Nors iš šimtų ar tūkstančių atsirastų galbūt tik vienas olimpinis čempionas, tačiau kiti žmonės būtų atitraukti nuo žalingų įpročių, gerėtųjų sveikata… Artimiausiu laiku D. Gudzinevičiūtės laukia oficialūs vizitai į kaimynines šalis Latviją ir Estiją aptarti bendradarbiavimo ryšių.

 

————–
Kalbėk
zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...