Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Alytus bendradarbiaus su Hiracukos miestu iš Japonijos

Alytaus miestų partnerių sąrašas pasipildė dar vienu miestu. Nuo šiol Alytus bendradarbiaus su tolimosios Japonijos Honšiū saloje įsikūrusiu Hiracukos (Hiratsuka) miestu.

Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius ir Hiratcukos miesto meras Katsuhiro Ochiai pasirašė bendradarbiavimo ketinimų protokolą. Nuo šiol miestai bendradarbiaus verslo ir prekybos, mokslo, technikos, švietimo ir sveikatos apsaugos, kultūros ir meno, sporto ir turizmo plėtros, ekologijos ir racionalaus gamtos resursų naudojimo, jaunimo politikos srityse.

Nuo šiol Alytus bendradarbiaus su tolimosios Japonijos Honšiū saloje įsikūrusiu Hiracukos (Hiratsuka) miestu (AMS nuotr.)

Su dviejų dienų vizitu į Alytaus miestą atvyko Hiracukos miesto meras Katsuhiro Ochiai ir jį lydinti 5 šio miesto atstovų delegacija. Kaip teigė svečius pasveikinęs Alytaus miesto savivaldybės meras V. Grigaravičius, tikimasi, kad šis vizitas bus ilgo ir prasmingo įvairių sričių bendradarbiavimo pradžia.

Po susitikimo Alytaus miesto savivaldybėje svečiai lankėsi Alytaus šv. Benedikto ir Jotvingių gimnazijose, Dailiųjų amatų mokykloje (AMS nuotr.)

Miesto vadovas susitikimo metu prisiminė šiemet vykusią Alytaus miesto savivaldybės delegacijos viešnagę Japonijoje, kuomet Hiracukoje vykusiame festivalyje pasirodė šokių studijos „Aušrinė” šokėjos, o kartu su Hiracukos miesto sportininkais dziudo meistriškumą ugdė Alytaus miesto dziudo sportininkai. Anot V. Grigaravičiaus, ši kelionė visiems paliko neišdildomų įspūdžių. Prasidedančia dviejų miestų draugyste pasidžiaugė ir Hiracukos miesto meras K. Ochiai. Svečio teigimu, džiugu, kad draugiškus bendradarbiavimo ryšius palaiko Lietuva ir Japonija, o nuo šiol oficialiai draugaus ir Alytus bei Hiracukos miestai.

Nuo šiol Alytus bendradarbiaus su tolimosios Japonijos Honšiū saloje įsikūrusiu Hiracukos (Hiratsuka) miestu (AMS nuotr.)

Susitikimo metu Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius svečiams pristatė Alytaus miestą. Alytaus miesto savivaldybė iš tolimosios Japonijos atvykusiems svečiams paruošė ypatingą dovaną – tautinį kostiumą, kuris į Japoniją atkeliaus spalio mėnesį. Po susitikimo Alytaus miesto savivaldybėje svečiai lankėsi Alytaus šv. Benedikto ir Jotvingių gimnazijose, Dailiųjų amatų mokykloje. Svečių vizito programoje taip pat numatyta ekskursija po Alytaus miestą ir pažintinė išvyka į Dzūkijos nacionalinį parką.

 

Kitos naujienos

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“

„Džiaugiamės, kad priėmėte, stengsimės, kad taptų tradicija ir nuteistiesiems pagal galimybes dalyvauti m...