Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/fm99/domains/fm99.lt/public_html/wp-content/themes/itsbase/functions.php on line 302
Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytus bendradarbiaus su Prancūzijos Velizi-Vilakublė miestu

Velizy-Villacoublay ketinimu protokolo pasirasymas 056Alytaus miesto savivaldybės miestų partnerių sąraše – naujas miestas partneris. Juo tapo vos 20 km nuo Prancūzijos sostinės Paryžiaus nutolęs inovatyvus ir sparčiai besiplečiantis Velizi-Vilakublė (Velizy-Villacoublay) miestas.

Pirmadienį Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas ir Velizi-Vilakublė miesto meras  Žoelis Luisonas pasirašė miestų bendradarbiavimo ketinimų protokolą. Renginio metu svečiams buvo parodytas filmas apie Alytaus miestą. Susipažinti su Velizi-Vilakublė turėjo progą ir Alytaus miesto savivaldybės vadovai, ir tarybos nariai.

Dvi dienas truksiančios viešnagės Alytuje metu svečiai turės galimybę apsilankyti Alytaus sporto ir rekreacijos centre, susitiks su LIONS klubo atstovais, kurių pastangų dėka ir užsimezgė Alytaus ir Velizi-Vilakublė miestų draugystė.

Renginyje svečius kalbino radijas FM99:

 

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.