Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

„Alytus – mūsų namai“. Šių metų Alytaus miesto šventės gimtadienis bus ryškus ir spalvotas

 

„Alytus mano namai“ – taip pavadinta šių metų Alytaus miesto gimtadienio šventė. Kaip sako pirmą kartą miesto gimtadieniu besirūpinantys, konkursą laimėjusios įmonės „Renginių fabrikas“ direktorius Artūras Trofimovas: „Sutartis jau pasirašyta. Galime pradėti ruoštis gražiai šventei, kuri vyks birželio 16- 18 dienomis. Kaip ir visuomet, trijų dienų šventė šiemet Alytų sudrebins ir garsų , ir šviesų gausa, nes mes norime parodyti, jog Alytus spalvotas , gražus daugiatūkstantinis miestas. Ir svarbiausia – tai miestas, kuris gali būti vadinamas visų mūsų namais“.

Šventės erdvės plėsis. Renginiai vyks Rotušės aikštėje, Mažosios Dailidės ežerėlyje ir šalia jo, Miesto sode, kuris taps šviečiančiu ir skambančiu sodu – čia vyks kūrybinės dirbtuvės, muzikos atlikėjų pasirodymai, meninės šviesų instaliacijos ir tylioji diskoteka. Miesto dienų metu naujam gyvenimui prisikels ir Dainų slėnis – čia jūsų lauks jaunimo gatvės šokiai, „Graffiti“, didžiausio mėsainio rekordas.

Šių metų miesto dienos apjungs ne vieną erdvę

Preliminarioje miesto šventės programoje – Pasaulio alytiškių sambūris, šventinė eisena „Spalvotas Alytus“, mugė, Aitvarų šventė, kelionės su žirgais, spalvotas bėgimas miesto gatvėmis „Alytus in color“. Koncertinėje programoje – atlikėjai Freaks on Floor, Linas Adomaitis, Vaidas Baumila, X Faktoriaus finalistai ir dar daug kitų staigmenų!

Organizatoriai kviečia muzikantus, savanorius teikti idėjas, pasiūlymus ir norus. „Visus norinčius stengsimės įtraukti kaip įmanoma į programą.  Susidomėjimas didelis, turime tris dienas ir ribotą laiką jose. Žadėti nieko negaliu, tačiau mes atsirinksime tuos, kas labiausiai atitiks šventės idėją.  bet teikti pasiūlymus gali visi“,  – kalbėjo „Renginių fabrikas“ direktorius A. Trofimovas.

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...