Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Apdovanoti labiausiai nusipelnę alytiškiai! (papildyta interviu)

Sausio 11 vakaras Alytaus miesto teatre buvo kupinas nuoširdžių padėkos žodžių, sveikinimų ir muzikinių akcentų. Čia vyko iškilmingas Alytaus metų apdovanojimų vakaras, jo metu pagerbti labiausiai nusipelnę alytiškiai.

„Lietuva šiemet mini gražų valstybės gyvavimo jubiliejų, tai darome ir mes, šiandien susirinkę pagerbti geriausių, iškiliausių mūsų verslo, kultūros ir kitų sričių atstovų“, – sveikindamas susirinkusius sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.

Iškilmingo Alytaus metų apdovanojimų vakaro metu alytiškiams įteikta 19 apdovanojimų.

Dviem Alytaus miesto įmonėms įteikta net po du apdovanojimus  – Socialiai atsakingos įmonės ir Labiausiai augančio verslo nominacijų Alytaus miesto savivaldybės medaliai įteikti UAB „Stronglasas“, o Efektyviausio  verslo nominacija ir apdovanojimas už didžiausią indėlį į Alytaus miesto savivaldybės biudžetą atiteko UAB „Alkesta“.

Metų darbdave pripažinta UAB „Sofa Brands“. Inovatyviausio verslo nominacija skirta UAB „Lanksti linija“, o Geidžiamiausia darbdave pripažinta UAB „Glass LT“.

 

 

Nominacijos už nuopelnus švietimui Alytaus miesto savivaldybės medaliu apdovanota  Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninio orkestro „Svajonė“ vadovė Daiva Martikonytė. Už sportinius jaunosios alytiškių kartos pasiekimus apdovanojimas skirtas Alytaus sporto ir rekreacijos centro plaukimo trenerei Viktorijai Skroblienei.

Nominacija už nuopelnus sveikatos apsaugai skirta VšĮ Alytaus poliklinikos Šeimos medicinos skyriaus vedėjai, šeimos gydytojai Vitai Klingienei.

Apdovanojimas už labdaringą veiklą įteiktas  Alytaus Šv. Angelų Sargų parapijos klebonui, dekanui Arūnui Užupiui.

Už nuopelnus kultūrai apdovanotas Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninio orkestro „Svajonė“ dirigentas Karolis Variakojis, o nominacija už jaunimo iniciatyvą skirta VšĮ „Savanorystės tiltai“ vadovui Tomui Nikulinui.

Alytiškių balsai lėmė, kad už aktyvią visuomeninę veiklą Alytaus miesto savivaldybės medaliu apdovanotas VšĮ „Tėviškės namai“ direktorius Eimantas Balaika.

 

Už nuopelnus vaiko gerovei apdovanoti trijų mažamečių globėjai Virginijai ir Sauliui Piliponiai, specialus apdovanojimas  už meilę Alytui įteiktas Pasaulio alytiškių sambūrio komandai.

Už Alytaus miesto vardo garsinimą šalyje ir užsienyje Alytaus miesto savivaldybės medaliu apdovanota Alytaus dailiųjų amatų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Teresevičienė.

Inovatyviausio mokytojo nominacija įteikta Alytaus dailės mokyklos direktoriui Redui Diržiui, o Metų didvyrio apdovanojimas – praėjusiais metais išgelbėjusiam Dailidės ežerėlyje skendusią mergaitę alytiškiui Erikui Mockevičiui.

Šventinio Alytaus metų apdovanojimų vakaro programą papildė Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų orkestro, Indrės Anankaitės-Kalašnikovienės (vokalas) ir Nijolės Baranauskaitės (klavišiniai) atliekami kūriniai, Alytaus šokių studijos „Alemana“ šokėjai.

Kitos naujienos

Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma gausiai į tarybos salę susirinkusių švietimo bendruom...

Alytaus miesto savivaldybėje šiandien apsilankęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas...

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliot...

Rugsėjo 30-osios naktį esame kviečiami atrakinti kodus, atsineštus iš vaikystės, - mus stabdančiu...