Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Ar sumažėjo sąskaitos už šildymą?

Gautos pirmosios sąskaitos už šildymą šį sezoną. Šildymo sezono pradžioje buvo teigiama, kad Alytaus miesto gyventojams šilumos kaina mažės 9,3 proc.

Kokia reali situacija pasakoja bendrovės „Litesko“ filialo „Alytaus energija“ komercijos direktorius Antanas Krilavičius: „Šiais metais, spalį, suvartota maždaug 40 proc. daugiau šilumos šildymui, negu pernai. Pernai sunaudota 3,2 kWh m³, o šiais metais 5,37 kWh m³ šildymui. Taip nutiko, nes labai staigiai atšalo orai ir per dvi dienas šildymą pradėjo apie 80 proc. gyventojų. O pernai, praktiškai, šildymą leidosi visą mėnesį“.

radiatorius
Šildymo sezono pradžioje buvo teigiama, kad Alytaus miesto gyventojams šilumos kaina mažės 9,3 proc.

„Litesko“ filialas „Alytaus energija“  pateikė informaciją, kad apskaičiuota 2015 m. spalio mėnesio šilumos kaina (su 9 % PVM) yra 7,27 ct už kWh. Galiojanti šilumos kaina yra 8,89 ct už kWh. Apskaičiuotas kainos pokytis, lyginant su galiojančia šilumos kaina – ji 9,3 proc. mažesnė. Mažės ir karšto vandens kaina. Ji daugiabučių namų vartotojams (buitiniams poreikiams su 9 % PVM) spalio mėnesiui bus 6.33 Eur už m³. Apskaičiuotos kainos pokytis, lyginant su galiojančia karšto vandens kaina – ji 4,1 % mažesnė.

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...