Klausyti gyvai

16:15 - 17:00

Gyvas miestas

„Atrask galimybes“: ar galima pakeisti asmeninės pagalbos teikėją?

Marijampolietė Rūta Kupčinskaitė nuo gimimo gali judėti tik neįgaliojo vežimėlyje. Nors su vyru Tadu ir dukrele Migle gyvenanti moteris jaučiasi pakankamai stipri ir savarankiška, tačiau nusprendė pasinaudoti galimybe gauti asmeninę pagalbą. „Juk mes išbandome naujus produktus parduotuvėje, naujas paslaugas, filmą pasižiūrime nematytą, todėl reikia tiesiog pabandyti, nebijoti“, – išbandyti asmeninę pagalbą rekomenduoja Rūta. Paklausime moters, kas pasikeitė jos gyvenime, kai atsirado asmeninė asistentė.

O su alytiškėmis Egle Teresevičiene, Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktore, ir Daiva Sredzinskiene, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus socialinių paslaugų specialiste, pasikalbėsime, kaip sekasi organizuoti asmeninę pagalbą Alytaus mieste ir pasiaiškinsime, ar galima pakeisti asmeninės pagalbos teikėją. 

Kampaniją „Atrask galimybes“ inicijuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Daugiau informacijos apie asmeninės pagalbos teikimą ir šios bei kitų laidų įrašų ieškokite Neįgaliųjų reikalų departamento svetainėje www.ndt.lt bei „facebook“ paskyroje.

Kitos naujienos

Namo viduje Alytaus rajone iš antro aukšto šeštadienį nukrito mažametis, apie 22 val. 30 min. Alytaus r. ...

Šį savaitgalį Alytaus kultūros centre vyks neeilinis renginys – Eurochestries Baltijos jaunimo orkestrų f...

Ar vaikams svarbūs mitybos klausimai? Su kokiomis problemomis, įpročiais, mitais gyvena vaikai ir...

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir pat...