Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Audrius Dailidonis apie Alytaus regiono pramonės ir verslo asociaciją: „reikia vienytis ir dirbti“

Alytaus regione įsteigta nauja asociacija – „Alytaus regiono pramonės ir verslo asociacija“ (ARPVA), kurios prezidentu išrinktas verslininkas Audrius Dailidonis. Ši asociacija siekia suvienyti regiono verslo ir pramonės atstovus, skatinti ekonominę plėtrą bei stiprinti bendradarbiavimą tiek vietos, tiek nacionaliniu lygiu.

Radijo stoties FM99 studijoje viešėjo „Alytaus regiono pramonės ir verslo asociacijos“ prezidentas Audrius Dailidonis.

Kviečia verslininkus vienytis

Naujoji asociacija kviečia prisijungti visus Alytaus regiono verslo ir pramonės atstovus, siekiančius aktyviai dalyvauti regiono plėtroje ir kurti stiprų bei konkurencingą verslo tinklą.

„Alytaus regiono pramonės ir verslo asociacija siekia tapti stipriu ir įtakingu balsu, atstovaujančiu mūsų regiono verslo interesus. Tikimės, kad bendradarbiaudami galėsime sukurti stiprią ir konkurencingą verslo aplinką, kuri prisidės prie mūsų regiono ekonominės gerovės,” – teigia Audrius Dailidonis.

Verslui svarbu bendradarbiauti su savivalda

Vienas iš asociacijos tikslų yra bendradarbiauti su valdžios institucijomis, savivalda. Stiprus bendradarbiavimas su vietos ir nacionalinėmis valdžios institucijomis padės spręsti verslui aktualias problemas ir kurti palankesnes sąlygas verslui.

„Būtinumas bendradarbiauti su savivaldybėmis yra. Jau buvau susitikimuose Alytaus miesto savivaldybėje. Įspūdis tikrai neblogas. Valdžios požiūris nenuvylė, jaučiasi, kad nori bendradarbiauti. Pastangos ir įsiklausymas yra – tai labai džiugina. Todėl reikia vienytis ir dirbti”.

Norint pritraukti daugiau verslo į regioną, labai svarbu geros verslo aplinkos sukūrimas. Svarbiausia dedamoji verslo plėtrai yra stipri infrastruktūra. Geras kokybiškų kelių tinklas yra būtinas verslui, kad jis galėtų efektyviai pervežti prekes ir žmones. Taip pat konstruktyvus dialogas tarp verslo ir savivaldos. Būtina, kad politikai suprastų verslininkų poreikius.

Asociacija sieks stiprinti bendruomenę

Dar vienas „Alytaus regiono pramonės ir verslo asociacijos“ tikslas yra stiprinti bendruomenę ir socialinę atsakomybę. Asociacija skatins socialinę atsakomybę tarp verslo subjektų, rems socialinius projektus ir iniciatyvas, kurios prisidėtų prie regiono gerovės.

Darbo jėga yra gyvybiškai svarbi bet kokio verslo sėkmei. Darbuotojai yra tie, kurie sukuria produktus ir teikia paslaugas, kuriuos klientai perka. Jie taip pat yra atsakingi už įmonės kultūros kūrimą ir klientų aptarnavimo lygio užtikrinimą. Be kvalifikuotos ir motyvuotos darbo jėgos, verslui neįmanoma pasiekti savo tikslų.

Pasak Audriaus Dailidonio žmonės kuria pridėtinę vertę verslui.

„Be žmonių verslo nepadarysi. Norint gauti gerus verslo rezultatus žmogus yra svarbu. Asociacija yra platforma verslo bendruomenei susiburti bei dalintis gerąja verslo praktika” – pasakoja A. Dailidonis.

Kitos naujienos

Tylos užtvanka sugriūna ir erdvę užlieja šviesos! Merkinėje jau ketvirtą kartą vyks menų festival...

Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninė bus prijungta prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, tr...

Tradicinis ir tūkstantines žiūrovų minias pritraukiantis, vienas laukiamiausių vasaros renginių A...

Tai sužinosime parodoje „Atsiminimų miestas“ liepos 31 d. (trečiadienį), 17 val. Ilgai lauktas „M...