Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Tokia diena

„Auksinis mikrofonas“ atiteko grupei „Be Rėmų“

„Auksinio mikrofono“ nugalėtoja Grupė „Be rėmų“
„Auksinio mikrofono 2014“ nugalėtoja Grupė „Be rėmų“

Radijo stotis „FM99“ bei laida jaunimui „Mes Kitokie“ šiemet, kaip ir praėjusiais metais, organizavo muzikos grupių bei atlikėjų konkursą „Auksinis mikrofonas 2014“. Šio konkurso tikslas – atrasti jaunus talentus, kurie savais balsais pakerėtų radijo klausytojus bei galėtų atlikti savo pasirinktą dainą tiesioginiame radijo eteryje.

Šiemet konkurse dalyvavo 10 atlikėjų ir grupių, iš kurių radijo stoties „FM99“ klausytojai balsuodami išrinko du finalistus – jais tapo Ernesto Urbono bei Edgaro Akopdžanjano muzikinis duetas bei merginų grupė „Be rėmų“. Gegužės 29-ąją dieną vykusiame finale daugiausiai klausytojų simpatijų sulaukė ir „Auksinį mikrofoną 2014“ laimėjo grupė „Be rėmų“, atlikusi savo kūrybos dainą „Nematomas žmogus“.

Merginos neslėpė džiaugsmo ašarų ir teigė, kad į „FM99“ studiją sugrįžti norisi dėl jaukios atmosferos ir čia dirbančių kūrybingų žmonių. Laimėtojų laukė prizas – galimybė įrašyti savo kūrybos dainą „3A“ įrašų studijoje bei pakvietimai į pasirinktą vasaros festivalį Lietuvoje.

Laidos jaunimui „Mes Kitokie“ vedėjai džiaugiasi dalyvių aktyvumu, atsakingu pasiruošimu konkursui bei kitais metais vėl ketina tęsti muzikinę tradiciją Alytuje ir organizuoti konkursą „Auksinis mikrofonas“.

Kitos naujienos

FM99 eteryje apie darbo ir asmeninio gyvenimo balanso formulę pasakoja vienas iš jos autorių P...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Alytaus mieste, daugiabučių namų teritorijose, pastatyti specialūs stovai su didmaišiais žaliosioms...

Paskutinį pavasario savaitgalį Alytuje ir Druskininkuose gaus damų vairuojamų automobilių va...