Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Autobusų stotelės paviljonai pasipuošė piešiniais

Autobusų stotelės paviljonai pasipuošė piešiniais. VĮ „Alytaus regiono keliai“, dalyvaujant Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnams, organizavo saugaus eismo akciją, kurios metu buvo spalvinamas antrasis Alytaus rajone autobusų stotelės paviljonas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Autobusų stotelės paviljonai pasipuošė piešiniais („Alytaus regionio kelių“ nuotr.)

Prie valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 128 Naujieji Valkininkai–Daugai–Alytus Švobiškės kaime, Alovės seniūnijoje esantis autobusų stotelės paviljonas dažnai buvo niokojamas įvairiais užrašais ir piešiniais. Kuriant eismo požiūriu saugią aplinką, o tuo pačiu metu ir vykdant vandalinės veiklos prevenciją, organizuota auto paviljono dažymo akcija. Pasitelkus Alytaus rajono Alovės pagrindinės mokyklos dailės mokytoją Giedrę Šiugždinienę ir nedidelį būrelį mokinių, darbuotis buvo pradėta nuo ankstyvo ryto ir gerokai po pietų saugaus eismo piešiniai ir užrašai papuošė penkias autobusų sustojimo paviljono sienas. Norisi tikėti, kad keliaujantiems vietiniams gyventojams ir svečiams autobuso laukimas bus kur kas malonesnis, o aplinka – saugesnė visiems eismo dalyviams.

Praėjusiais metais minint Tarptauinę vaikų gynimo dieną, pirmasis autobusų stotelės paviljonas saugaus eismo tematika buvo nudažytas Alytaus rajone, Mergalaukio kaime. Ateityje planuojama saugaus eismo piešiniais papuošti ir kitus autobusų stotelės paviljonus.

 

 

Kitos naujienos

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs pri...

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...