Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„b4 u ask“ pristatė dainą „gaila“

Pop roko grupė „b4 u ask“ klausytojams pristato dar vieną kūrinį ir vaizdo klipo. Šią vasarą pirmąjį singlą pristačiusi grupė iš Kauno jau spėjo užsitarnauti klausytojų ratą ir įrodyti, kad pop roko muzikai šalyje vietos tikrai yra. Šiandien grupė pristato naujausią savo darbą – jausmingą singlą „gaila“ ir vaizdo klipą. Apie dainą, vaizdo klipą ir mini albumą pasakojo grupės nariai Ugnė ir Dangiras.

„Daina gimė, kai sėdėjau savo automobilyje ir žiūrėdamas pro langą pamačiau jaunų žmonių porelę, parke atsisveikinančią ir pasukančią į skirtingas puses. Yra toks posakis – „Visuose santykiuose vienas žmogus myli stipriau už kitą“ ir tas stipriau mylintis žmogus ne retai santykius idealizuoja. Dėl to mintyse atsirado žodžiai „Gaila, galvojau kad tu būsi ta, atidaviau save, bet tau to negana“. Pagrindinis kūrinio herojus atiduoda visą save dėl mylimo žmogaus. Tačiau šių pastangų antrai pusei neužtenka, taigi galų gale herojus lieka praradęs ne tik antrą pusę, bet ir patį save, bei turi gyventi tik su prisiminimais ir į šukes virtusiais jausmų likučiais“, – apie naujausią darbą pasakoja grupės gitaristas ir dainų prodiuseris Dangiras Petraitis.

Kartu su nauju kūriniu, grupė „b4 u ask“ sukūrė ir vaizdo klipą, kuris, pasak grupės lyderės Ugnės Kudlaitės, pareikalavo nemažai pasiruošimo ir iššūkių.

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...