Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Baltijos šalių žiūrovai vieni pirmųjų pasaulyje pamatys veiksmo trilerį „Įtūžęs“

Jau šią vasarą aktorius Russell Crowe sugrįžta į didžiuosius kino ekranus. Tiesa, atlikdamas kiek neįprastą sau vaidmenį – įtempto siužeto veiksmo trileryje „Įtūžęs“ (angl. „Unhinged“, 2020) aktorius virsta vyru, automobilių spūstyje apsižodžiavusiu su atsitiktine vairuotoja. Keletas nekaltais atrodžiusių žodžių ir R. Crowe herojus imasi veikti – pragaru paverčia vairuotojos, jos sūnaus ir visų aplinkinių gyvenimus…

Baltijos šalių žiūrovai – vieni pirmųjų, pamatysiantys JAV kino ekranus turėjusį atidaryti filmą „Įtūžęs“. Liepos 31-ąją planuota pasaulinė filmo premjera jau antrąsyk atidėta dėl COVID-19 pandemijos ir daugelyje šalių vis dar neveikiančių kino teatrų. Pranešama, jog viso pasaulio žiūrovai filmą išvys rugpjūčio viduryje. Nepaisant atidėtos premjeros, juostos kūrėjai Baltijos šalių žiūrovams padarė išimtį ir suteikė išskirtinę galimybę – filmą pamatyti liepos 31-ąją ir tapti vienais pirmųjų, galinčių įvertinti įtempto siužeto trilerį „Įtūžęs“.

Pagrindinį vaidmenį filme atlikęs aktorius R. Crowe atskleidžia, jog „Pirmą kartą pamatęs scenarijų pasakiau sau – nei už ką nevaidinsiu šiame filme! Istorija niūroka, o pagrindinis personažas – nučiuožęs kelių erelis! Tačiau tuoj pat sustabdžiau save – ei, aš juk aktorius ir naujuose filmuose visuomet ieškau iššūkių, tad imsiuosi ir šio! Jau netrukus raičiau parašą ant sutarties filmuotis šiame projekte“. Aktorius tikina, jog sunkiausiai sekėsi savyje surasti beprotiškai daug pykčio ir išlaikyti surūgusią veido išraišką. „Labiausiai neįtikėtina yra tai, jog filmas sukuria velnišką įtampą ir ją nuolatos augina, o filmavimai buvo ypač sklandūs, lengvi ir… kupini juoko!“, – prisimena R. Crowe, vaidmenį šiame filme vadinantis „velniškai įdomia patirtimi“.

Filmo „Įtūžęs“ kūrėjai tikina, jog nėra nieko pavojingesnio už žmogų, kurio įtūžis pasiekė piką. Ypač, jeigu gyvenimas nepagailėjo jam smūgių ir jis nebeturi ką prarasti. Būtent tokiu pasirodo esąs spūstyje stovinčio automobilio vairuotojas (akt. Russell Crowe), įsivėlęs į konfliktą su šalia važiuojančia vieniša motina Reičel (akt. Caren Pistorius). Keletą užgaulių žodžių vairuotojo pusėn metusi moteris nė nenutuokia, jog perpildė vyro kantrybės taurę ir ką tik įgijo mirtiną priešą – agresyvus vairuotojas neketina nurimti tol, kol nesuteiks keleto kruvinų pamokų Reičel ir jai brangiems žmonėms. Moteriai nelieka nieko kito kaip priimti žaidimo taisykles ir pabandyti išgyventi pagreitį įgaunančiose mirties lenktynėse.

Įtempto siužeto veiksmo trileris „Įtūžęs“ gerbėjams atskleidžia naują, dar nematytą aktoriaus Russell Crowe pusę, kalba agresijos keliuose tema ir užsimena apie tai, jog niekada nežinai kas vairuoja automobilį greta…

Filmo „Įtūžęs“ anonsas https://youtu.be/3_k9W1ScKTk

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...