Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Be leidimo neprekiaukite gėlėmis

Motinos diena  –  tai šventė, kai sveikiname savo mamas. Ji Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Taigi šį sekmadienį reta mama negaus bent mažyčio žiedelio nuo savo atžalų. Laukdami šios šventės prisiminkite prekybos gėlėmis miesto viešosiose vietose reikalavimus, kad šventės dieną neapkarstų nuotaika tiek parduodantiems, tiek ir perkantiems gėles.

13084151_1165454660154730_572360509_n
Be leidimo draudžiama prekiauti gėlėmis (Linos Geluncevičiūtės nuotr.)

Alytaus miesto savivaldybės taryba patvirtino viešųjų vietų, kuriose vykdoma prekyba gėlėmis, jų puokštėmis, žvakutėmis sąrašą: Lauko g. (automobilių stovėjimo aikštelėje prie Lauko g. 2), prie Daugų g., Klevų g., Savanorių g. ir Užupių kaime esančių kapinių, netrukdant eismui ir pėstiesiems. Kitose viešosiose vietose prekyba neleistina. Kovo 8-osios šventė parodė, kad prekiaujama ne tik neleistinose vietose, bet ir neleistinu būdu – nuo grindinio, ant dėžių, atramų, neturint prekybos leidimų. Leidimą prekiauti išduoda Turto valdymo ir verslo skyrius (Rotušės a. 4, Alytus, 413 kab. tel.  (8 315) 55 141), jis kainuoja vienai dienai  7,20 euro, jį arba jo kopiją būtina turėti prekiavimo dieną.

Administracinių teisės pažeidimų kodekso (ATPK) 167 straipsnis numato administracinę atsakomybę už savivaldybės tarybų patvirtintų prekybos viešosiose vietose taisyklių pažeidimą.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...