Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Bendrovė „Dzūkijos vandenys“ su personažu Lašu aplanko visus miesto pirmokus

Bendrovė „Dzūkijos vandenys“, siekdama jau patiems mažiausiems alytiškiams suteikti žinių apie vandentvarkos įmonių veiklos svarbą, neįkainuojamą geriamojo vandens vertę, daug dėmesio skiria bendravimui su moksleiviais. Jau trečius metus iš eilės pirmomis mokslo metų dienomis bendrovė aplanko visus miesto pirmokus. Tam pasitelkiamas visuomet daug puikių emocijų sukeliantis įmonės personažas – Lašas.

Improvizuotų pamokėlių metu pirmokėliams primenama apie prieš pora metų visose miesto mokyklose įrengtus fontanėlius-gertuves, Lašas pamoko, kaip tinkamai prie fontanėlių elgtis, kaip jais naudotis. Vaikai kartu su Lašu taisyklingai plauna rankas, valo dantukus, sužino apie geriamojo vandens savybes, jo neprilygstamą svarbą žmogaus gyvenime. Na ir, tam, kad vandens mokinukai visuomet galėtų turėti su savimi, išdalinamos bendrovės „Dzūkijos vandenys“ dovanos – daugkartinės gertuvės. Siekiant išplėsti pirmokų žinias apie tai, kaip vanduo atkeliauja į namus ir kas vyksta jį panaudojus, išdalinamos Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos knygelės „Vandens kelias“.

Smagu lankantis ugdymo įstaigose išgirsti, kad fontanėliai jose kaip reikiant įsitvirtino ir „prigijo“ – jais nuolat noriai naudojasi visa mokyklų bendruomenė. Tai patvirtina mokyklų vadovai, sakydami, kad smagu matyti vis mažiau išmetamų plastiko buteliukų, o ir gėrimų su įvairiais saldikliais bent jau mokyklose perkama mažiau.

UAB „Dzūkijos vandenys” informacija

Kitos naujienos

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs pri...

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...