Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Bendrystė su gamta naktinėse maudynėse virsmo vandenyje

Keliasdešimt alytiškių, atsiliepę į sveikuolių klubo „Ryžtas“ kvietimą vakar prieš vidurnaktį rinkosi prie didžiosios Dailidės ežerėlio, kur laužo šviesoje pynė lauko gėlių vainikus, dalinosi vasaros įspūdžiais, o po lengvos mankštos ir savo tradicinių ritualų paniro į šiltą, bet gaivų ežerėlio vandenį.

Vanduo – gyva substancija, turinti atmintį ir galinti gydyti. Tuo jau ne kartą įsitikino Alytaus sveikuoliai, besimaudantys atviruose vandens telkiniuose ne tik grūdinimosi tikslais, bet ir nepraleisdami tų trijų, mokslininkų bioenergetikų aprašytų datų – sausio 19-tosios, vasario 15-tosios ir birželio 24-tosios naktimis, kuomet veikiamas energetinių Visatos srautų, keletui valandų vanduo įgauna ypatingos galios.

Pasak mokslinių šaltinių, keičiasi ne tik vandens struktūra. Visoje gamtoje vyksta galingi bioenergetiniai procesai. Tuo metu pasikeičia visos žemės energetika, pakinta žemės energetinės struktūros, geopatogeninės zonos iš neigiamų virsta teigiamomis. Būtent todėl pakinta ir vandens savybės. Jo energetika išauga keliasdešimt kartų. Toks vanduo teigiamai veikia žmogaus savijautą, pasikrauna visi energetiniai centrai, pagerėja psichoemocinė būsena.

Maudynės virsmo vandenyje, laužo šviesa ir nuoširdi bendrystė bei artuma su gamtos pasauliu yra tokia pat svarbi mūsų gerai savijautai, kaip sveika mityba ir reguliarus judėjimas. Mes visi be išimties esame glaudžiai susiję su gyvąja gamta – kai būname joje, mūsų sveikata gerėja, ir atvirkščiai – kai prarandame ryšį su gamta, sveikata nukenčia.

Tekstas Jūratės Marčiulaitienės

Nuotraukos Dariaus Minsevičiaus

Kitos naujienos

Kanų prizininkai, naujiena iš Venecijos, kino meistrų darbai iš Berlinalės. Tokia kino programa „...

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...