Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Birštono savivaldybė atsiprašo už tai, kad tekstuose „10 Birštono kurorto taisyklių“ be autorės sutikimo panaudojo ištraukas iš poetės Ilzės Butkutės kūrinio

Birštono savivaldybė atsiprašo už tai, kad interneto portaluose 15min.lt, Delfi.lt, Bernardinai.lt ir kituose, taip pat savo Facebook socialinio tinko paskyroje bei viešai prieinamuose lauko stenduose paskelbtuose tekstuose „10 Birštono kurorto taisyklių“ be autorės sutikimo panaudojo ištraukas iš poetės Ilzės Butkutės kūrinio, parašyto tarpukario stiliumi.

dsc_0003
Birštono savivaldybė atsiprašo už tai, kad interneto portaluosepaskelbtuose tekstuose „10 Birštono kurorto taisyklių“ be autorės sutikimo panaudojo ištraukas iš poetės Ilzės Butkutės kūrinio (Birštono sav. nuotr.)

Birštono savivaldybė atsiprašo autorės už pažeistas autorines teises, įsipareigoja ateityje gerbti visų autorių teises bei skatina tai daryti kitus.

Šia proga norime priminti, kad:

·     Teisės aktai nustato, kad autorius turi išimtinę teisę leisti atgaminti kūrinį ir viešai jį skelbti. Be to, autorius turi teisę gauti atlyginimą už kiekvieną kūrinio naudojimo būdą.

·     Gindamas savo teises autorius turi teisę reikalauti pažeidėjo nutraukti neteisėtus veiksmus, uždrausti atlikti veiksmus, dėl kurių gali būti realiai pažeistos teisės arba atsirasti žala, atlyginti žalą ir kt.

·     Gindamas savo neturtines teises autorius turi teisę reikalauti atkurti pažeistas asmenines neturtines teises, atlyginti žalą ir kt.

Linkime autoriams drąsiai ginti savo teises, o autorine kūryba kviečiame mėgautis atsakingai.

Birštono savivaldybė

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...