Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

#BUNDA VASAROS ROKO KONCERTAI PUNIOS ŠILE

Gary Moore sūnaus Jack Moore ir grupės GARY MOORE TRIBUTE BAND #mooreplaysmoore koncertas – šalia pat Lietuvos kultūros 🆘 SOStinės Alytaus – rugpjūčio viduryje. Jis įvyks Nemuno kilpoje esančiame Punios šile, čia jau aštuntus metus iš eilės rengiamame tarptautiniame Baltijos šalių roko vakare. 


Rugpjūčio 14-ąją, sekmadienį, gitaristas J. Moore ir jo grupė GARY MOORE TRIBUTE BAND iš Anglijos bei Lenkijos, roką budins su gyvo garso atlikėjais iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos. 


Lietuvai, Latvijai ir Lenkijai atstovaus roko bei kiti tikro garso kūrėjai, o Baltarusijos scenai – į užsienį emigravęs reperis Andrei Tiapin, šiuo metu muzikuojantis su sunkiojo repo komanda TIAPIN CREW.


Į renginius rugpjūčio 14 – 15 d. Bundoriuose kviečia Alytaus rajono savivaldybė, „B-Altrock.lt“, „Biegun muzyczny“, „Bunda rokas“, „Circle pit! shows“, „Roko pirtis“, „Sunkiosios muzikos klubas“, FM99 radijas ir kiti pagalbininkai.
Rugpjūčio 14 d., sekmadienį – rugpjūčio 15 d., pirmadienio, naktį  #BUNDA VASAROS ROKO KONCERTAI PUNIOS ŠILE


Bundoriuose (Alytaus r.):  Gitaristas Jack Moore su originalia, tėvo legendai skirta muzikos grupe „Gary Moore tribute band“ ir tarptautiniuose, festivaliuose jau išmėginta rinktine baladžių ir kitų pasaulinio garso gabalų programa #mooreplaysmoore(Anglija-Lenkija);

„Tyapin crew“ (Baltarusija) rap-core;

ŠŅK (Latvija), 3/4 girrrls in rock;„Frizz“ (Lietuva), 🆘-rock; Po grupių ten pat –  AKUSTINĖ NAKTIS: Reinis Jaunais (Latvija) fingerstyle/tapping/percusice/looping gitaraDariumi Žvirbliu, gitara, vokalas – akustika/d-poezija/indie rock;Seweryn Wolkow ir Filip Jeglinski (Lenkija), 2 x akordeonai ir būgnai;Aleksandru Makejevu, gitara, vokalas– akustika/d-poezija/bbd, px rock…Jokių bilietų! Įėjimas, įvažiavimas – už simbolinę auką (tik teritorijos tvarkos mokestis) .Gary Moore tribute band #mooreplaysmoore feat Jack Moore 2022-08-14 gig invitation (audioposter)

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...