Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Kalendoriaus lapelis

Butrimonys kviečia į festivalį „Kaime žydi abrikosai“

Visi alytiškiai kviečiami sausio 30 dieną, šeštadienį,18 val. atvykti į jau penktąjį kartą eičiūniškių organizuojamą festivalį jaunimui ir visai šeimai „Kaime žydi abrikosai“ Butrimonių kultūros namuose. Šiais metais savo dainomis renginį puoš Liucija Vaicenavičiūtė, Violeta Bučiūtė, Gabrielė Pukelytė,Laiminguo, Dovilė Vervečkienė ir kiti.

©Jogintas Cepulis
Visi alytiškiai kviečiami sausio 30 dieną, šeštadienį,18 val. atvykti į jau penktąjį kartą eičiūniškių organizuojamą festivalį jaunimui ir visai šeimai „Kaime žydi abrikosai“ Butrimonių kultūros namuose.

Taip renginyje dalyvaus Veronika Povilionienė, du dainuojantys kunigai Vytautas Mazirskas ir Arūnas Simonavičius bei linksmasis Dėdė Dzūkas. O ir staigmeną – didįjį festivalio abrikosą organizatoriai jau yra paruošę, pernai festivalio abrikosas buvo Domantas Razauskas. Festivalis neapseis ir be šeimininkų – Eičiūnų kaimo folkloro ansamblio „Vieversa“. Beje, jis šiemet švenčia savo dešimtmetį.

Taip pat festivalyje dalyvaus ir Kauno VDU folkloro ansamblis „Linago“, kurie naktišokiams grieš ligi pat ryto. O trankius naktišokius pradės Pivašiūnų muzikantai. Koncertą ves pivašiūniškis Giedrius Leškevičius. Vaišės suneštinės, be alkoholio, festivalis blaivus!

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...