Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Cirkas „Marcel ir Odeta“ atvyksta į Alytų!

cirkas
Cirkas „Malcel ir Odeta“ viešės Alytuje

Cirkas „Marcel“ – tai klasikinis Čekijos cirkas, puoselėjantis ilgametes tradicijas. Tai jau ketvirtoji Janečkų šeimos karta puoselėja šį meną. Kiek anksčiau cirkas vadinosi prosenelio „Rudolfo“ vardu. Visi šeimos nariai buvo ar yra įžymūs artistai, dresuotojai ir muzikantai.

Odeta Janečkova (Pečiukiavičiūtė) cirku susidomėjo 1991 metais, kai atėjo į cirko studiją „Svajonė“, kuriai vadovavo A.Dabulskis. Vėliau cirko areną pakeitė studijos Lietuvos Kūno kultūros akademijoje, intensyvus dalyvavimas įvairiuose šou. Odeta programose programose pasirodė kaip „moteris-gyvatė“ Lietuvoje ir daugelyje pasaulio šalių. Vėliau naujos patirties sėmėsi Kauno Pantomimos ir Plastikos teatre. Nuo 2011 metų buvo įkurtas jungtinis Čekijos-Lietuvos cirkas „Marcel ir Odeta“. Pagrindiniais cirko artistais yra patys šeimos nariai, tačiau kasmetinė nauja programa yra papildoma vis naujais artistais iš įvairių pasaulio šalių.  „Marcel ir Odeta“ vieninteliai Lietuvoje savo nedidelėje cirko arenoje žiūrovams pristato begalę įvairiausių egzotinių gyvūnų, tik čia iš taip arti galima išgirsti tigro ar liūto alsavimą, išvysti jų nasrus bei pajodinėti ant Afrikos svečio – vienakuprio kupranugario Pašos.

Savo 2015 metų cirko gastroles cirkas pradėda Alytuje ir alytiškiai pirmieji išvys pirmą kartą arenoje pasirodančias Afrikos liūtes.  Gyvūnams  šis pasirodymas bus pirmasis.

Alytuje cirkas įsikurs tradicinėje cirkų vietoje –  aikštelėje prie „Jotvingio“, Sudvajų g. 37/39.

Cirko premjera įvyks balandžio 3 dieną – 17 valandą, balandžio 4, 5, 6 dienomis pasirodymai vyks 14 valandą. 

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...