Klausyti gyvai

17:00 - 19:00

Tokia diena

D.Kačiurin: Į reanimaciją dėl COVID-19 patenkančių pacientų šansai išgyventi nėra dideli, tačiau pacientų skaičius stabilizavosi

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Dmitrij Kačiurin

COVID-19 pacientų skaičius stabilizavosi, nors Druskininkų skyrius uždarytas ir visi regiono kovidu susirgę žmonės nukreipiami į Alytų, sako Alytaus St.Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Dmitrij Kačiurin. Pacientų skaičius savaitę laikosi apie 50. D.Kačiurin pasakoja, kad buvo itin pagausėję pacientų reanimacijoje, iš 7 lovų buvo užimtos šešios, tačiau du žmonės iš mirė, tad deja, bet laisvų vietų reanimacijoje vėl atsirado.

„Labai liūdna statistika, bet deja, ji tokia yra. Tas didelis mirtingumas labai veikia personalą, nes jie ateina padėti, bet tie CVID pacientai, kurie patenka į reanimaciją, ypač, kurie prijungti prie plaučių ventiliavimo aparatų, jų išgyvenamumas ypač mažas, tad tai ir psichologinė trauma“, – apgailestauja D.Kačiurin.

Tuo metu nušalusių ar traumas patyrusių pacientų antplūdžio kol kas Alytaus ligoninėje nėra. Šalčio poveikis pasireiškia ne iškart, sako Dmitrij Kačiurin, tad žmonės dažnai kreipiasi po savaitės ar dešimties dienų, kuomet išryškėja rimtesni nušalimo požymiai.

Klausykite plačiau, pokalbyje su D.Kačiurin.

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...